Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek miért jó vékonynak...

Szerintetek miért jó vékonynak lenni? Egy vékony nőnek miért jobb mint egy ducinak? Ha egy lány vékony arra rögtön ennek a pasik? Ez tényleg ilyen egyszerű?

Figyelt kérdés
2014. aug. 5. 09:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
76%
Nem, nem ilyen egyszerű.
2014. aug. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%

Nem ilyen egyszerű, a média elhiteti a nőkkel, hogy csak az ér valamit, aki vékony. De közben sose lesz elég jó, mert ha nagyon csontos, akkor már sok férfinak nem jön be, de közben a magazinokban még mindig vékonyabbak a szétfotosoppolt nőcskék, mint ő, és mégis tökéletes a mellük.

A lényeg, hogy egészséges legyél. Ha vkonyabb a testalkatod vagy az tetszik, akkor az, ha ducibb vagy akkor az, de nem egészséges se a kóros elhízás, se a kóros soványság.

2014. aug. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
58%

Ki mondta, hogy jobb vékonynak lenni?

Ez változó.

Nem pl, nem tetszenek a "ropi" csajok, akik olyanok, hogy ha a hasukat mossák és a hátuk habzik. :-D

2014. aug. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
79%

Nem azon múlik a sikeres "pasivadászat", hogy ki milyen alkatú, a kisugárzás a fontos. Láttam már olyan vékony lányt, aki olyan búval ba.szott volt, hogy kilométeres körzetben elkerülték a pasik, viszont láttam olyan duci lányt is, hogy kajak féltékeny lettem rá, áradt belőle a magabiztosság, és komolyan nő létemre mondom hogy iszonyú szexi volt :D Szóval ja, nem minden az alak. Nem azt mondom, hogy aki duci az úgy jó ahogy van, én annak a híve vagyok, hogy egy lány, akár duci akár vékony, próbáljon meg egészséges életmódot élni, étkezzen egészségesen, igyon sokat (mmmint vizet :D) és mozogjon rendszeresen, táncoljon, fusson ilyesmi. Ha emellett is duci marad, akkor fogadja el magát, legyen magabiztos és büszke arra, hogy ő mindent megtesz az egészségéért, és ne féltékenykedjen a vékony csajokra, mert az viszont nagyon idegesítő..tény, hogy vékonyként kevesebbszer kell gondolkoznod azon, hogy mi áll jól és mi nem, de a ruhavásárláson kívül más előnye szerintem nincs, hacsak az eü állapotot nem vesszük figyelembe. Tény, hogy a normális testalkatú lányoknak jobb a közérzete, fittebb, egészségesebb.

Tehát, nem csak az alakon múlik a pasizás sikere, és ha valaki duci, az próbáljon ráállni az egészséges életmódra, és lehet belőle csinos alakú leányzó is.

2014. aug. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
61%

Én vékony vagyok, nagy melleim vannak, szőke vagyok. Az előnyei ezek:

- a férfiak nagy %-ánál van esélyem, senki se utasít el élből a külsőm miatt

- minden ruha jó rám, csinosan állnak rajtam a cuccok

- mutatkozhatok bárhol nyugodtan (pl. strandon)

- nagyon sok ingyen cucc jár (pl. ajándék fagyi a szép hölgynek:D)

- nyugodtan ehetek és sportolhatok nyilvános helyen úgy, hogy nem szólnak meg ezek miatt

- nem izzadok nyáron annyira (bár van, aki vékonyan is izzadós, vagy kövéren sem az)

- panaszkodhatok, hogy "jaj, hogy nézek már ki..." anélkül, hogy az emberek csendben nyugtáznák, hogy igazam van.


De ami nekem a legfontosabb:

- nem aggódom az egészségem, vércukrom miatt annyit, mint a duciknak (kellene)


27L

2014. aug. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
78%

Nem tudom miért pontozták le az előttem szólót, simán igaza van, a kérdező kérdezte, hogy miért jó vékonynak lenni, és igazából ez az előnye, aki vékony, csinos, magabiztos, jó kisugárzású, gyakran kap ingyen fagyit is (pl én is :D), nem bámulják elszörnyedve a strandon, és nem szólogatnak be neki, de amit ő is kiemelt és én is kiemelek: nem kell az egészségünk miatt annyit aggódni. Számtalanszor hallani tv-ben, rádióban, utána lehet nézni, a legtöbb vérnyomásos, szívbeteg, cukorbeteg testsúlya bőven meghaladja a normálisat. Ezzel most nem akarok senkit megsérteni, de aki duci, annak sem felháborodva kéne lepontozgatni minden válaszolót meg sértegetni azt, aki tesz azért hogy elégedett legyen a külsejével, hanem inkább arra kéne törekedni, hogy sportos és fitt legyen, egyrészt, mert lehet hogy ezzel eléri álmai alakját, a másik pedig hogy ezzel bizony javíthat az állapotán, a sport nem csak a fogyás ellen jó, hanem a vérnyomás és koleszterin problémák miatt is.

Szerintem tök igaza van az előttem szólónak, az általa felsorolt pontok valóban az előnyei annak, hogy miért jó vékonynak lenni, ez a kérdésre a válasz, nem?

2014. aug. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
88%

6: köszönöm, kedves vagy, igazából lepontoztak, mert szeretek vékony lenni. Ezen az oldalon menő keseregni, és biztosan fáj az igazság, hogy a "fujj, szemét vékony" lányok igenis boldogok a saját bőrükben:)


Ők pontoznak, én meg megyek a strandra!:D

2014. aug. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem igazságtalanság azért lepontozni valakit mert válaszol egy kérdésre (ráadásul jó választ is ad) ne is foglalkozz ezzel, ilyen válasz esetén indul be a "csontokkal játszanak a kutyák" védekező mechanizmus, már én is alig várom, hogy kapjam a piros kezeket.


Csajok nem pontozni kéne, hanem kint a jó időben ismerkedni egy-két Rubint Rékás gyakorlattal :D Én is most pakolom rá a telómra hozzá a videót, na neked meg jó strandolást ;)

2014. aug. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

8: én alkatilag vagyok vékony, csak azért sportolok, mert nagyon szeretek mozogni.:) Az egy kis boldogságot is felszabadít, lányok! a pontozás meg csak az egéren az ujjaitokat:)


de nem a soványról van itt szó (az is voltam, tavaly nyáron, a szakításom után 2 hétig nem ettem, lefogytam 160cm, 44 kg-ra), hanem a vékonyságról. A vékonyak nem csontosak, hanem csak szépek.:)


de pl. ő is vékony kategória még: [link] (ilyesmi alkatom van, és nem vagyok sovány)

2014. aug. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
90%

Mert egy vekony no a noiesseget tukrozi, benne van a torekenyseg kecsesseg, minden amit egy egeszseges ferfi vonzonak talalhat.

Es nem utolsosorba egy vekony non minden ruha jol all, nem kell filozni a tukor elott mint egy koverebbnek.

2014. aug. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!