Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy akivel kedvesen bánok, az lebunkóz, akit meg semmibe veszem, és elég erős dolgokat mondok neki, az meg belémszeret?

Figyelt kérdés

Az én stílusom olyan, hogy sokszor szúrkálodós poénokat mondok, és ha nem vonzódok valakihez, azt nem sajnálva, mondok neki bőven ilyeneket, de sosem bántás céljával. Az ilyen csajok rendszerint belémszeretnek, pedig abszolút nem ezt akarom, nem is vonzanak. Aki viszont engem érdekel, azzal kedvesen bánok, de valahogy mikor nem is mondok abszolút semmi rosszat, azzal is megbántom őket...

Ez hogy van? Nem értem.



2017. szept. 22. 15:24
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
Ne akard a nőket megérteni! Rájöttél a jó módszerre, alkalmazd!
2017. szept. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De én nem tudok rosszat mondani olyannak, akit kedvelek...
2017. szept. 22. 15:35
 3/6 A kérdező kommentje:
Sőt.. rosszul fogalmaztam. Aki engem nem érdekel, azt se megbántani akarom, de az olyan, hogy még megérteném, ha valaki megsértödne ezen. De amikor abszolt kedvesen viselkedek, semmi rosszat nem mondok, mindig megy a hiszti, hogy milyen bunkó vagyok, egy olyan dolog miatt, ami szerintem egyáltalán, de tényleg egyáltalán nem sértő...
2017. szept. 22. 15:41
 4/6 anonim ***** válasza:
csomó nő van aki a bunkókra bukik....
2017. szept. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Lehet nem véletlenül nem ők vonzanak
2017. szept. 22. 15:57
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert akik neked tetszenek azok humortalanok és sértődékenyek.
2017. szept. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!