Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Igaz az hogy a nők úgy is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az hogy a nők úgy is megtalálják a társukat hogy többet várnak el mint amit nyújtani tudnak de a férfiak általában így nem?

Figyelt kérdés
2017. szept. 23. 10:00
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Hm, nem tudom, de köszi a tippet. Lehet, hogy nekem is emelnem kellene a lécet és nem a saját szintemen keresgélni...
2017. szept. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem igaz, legalabbis en boven talaltam olyat, aki sokkal jobb nalam egy rakas teren :D (Haziasabb, felelossegteljesebb, kevesbe lusta stb :D)
2017. szept. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2017. szept. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Noblesse Oblige ***** válasza:

Igazából én nem vártam egy csodafickót, csak kaptam az élettől egyet. Sokkal kevesebbel is boldog tudtam volna lenni.


Barátnőim viszont néha elég röhejes dolgot vártak el ( hogy minek) és szenvednek is a párkereséssel.

2017. szept. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
38%

Igen. Ezt még nagymamám is mondta, hogy régen is az volt, hogy a nőknek nagyobb elvárásuk volt amikor vőlegényt választottak, de később meg már a férfi volt hűtlenebb általában.


Most is ez van, a nőknek van hatalmas elváráslistája a férfiakkal szemben amikor neki áll kapcsolatot keresni, a férfiaknak elég ennyi hogy fiatal és szép és független. Viszont egy olyan jóképű, jómódú, legalább egy mérnök pasi, aki még jó kiállású is meg társaság középpontja, meg jó is a teste jó az ágyban (ezek az általános elvárások egy nőtől) ilyen férfi több nőnek is kell és előbb utóbb friss húsra vágyik. Ezt mind tudják a nők is, de az elvárásukból nem adnak lejjebb. Egy ilyen pasit akarnak mindenáron.

2017. szept. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ti hogy osztjátok be, hogy épp mi miatt elégedetlenkedtek? Páros héten az van, hogy SENKINEK sincs esélye még a semmirekellő nőknél sem, akinek nincs sportkocsija és kockahasa, páratlan héten meg az, hogy hogy lehet, hogy a gusztustalan, ostoba férfiaknak is lehet manapság nőjük, az épp aktuális kérdezőhöz hasonló normálisoknak meg nem? Mert kb ez a két legnépszerűbb kérdésfajta itt...
2017. szept. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!