Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A helyes szép emberek általába...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A helyes szép emberek általában megtalálják társukat többnyire a csúnya emberek meg leginkább csak szenvednek?

Figyelt kérdés
2017. aug. 31. 21:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok csúnya, mégse találtam meg a "társam".
2017. aug. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
26%
Igen.
2017. aug. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
43%
Mpndjuk úgy, hogy előnyös külsővel könnyebb a dolog.
2017. aug. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%
Engem sokan szépnek tartanak, és nem találtam meg a társamat - nagyon kevés emberrel jövök ki igazán, még nem találtam másban meg azt, amit igazán szeretnék. Nem a külsőről beszélek, az nem érdekel. Nincs is túl jó kedvem mostanában, perfekcionista vagyok meg minden egyéb. Ezért ne aggódj, a külső annyiban előnyös esetleg, hogy jobb első benyomást kelthetsz másokban de egy rossz/unalmas személyiség ezt gyorsan lerombolja. A szép külső max a biztonság illuzióját adja, de valójában nem ez a fontos.
2017. aug. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
49%
Én kevésbé csinos lányként azt tapasztalom, hogy boldogak a kapcsolataim, mert a férfiak nem csak a csinos pofit meg a dugnivakót látják bennem, hanem a személyiségemet is és ezért tényleg szeretnek :)
2017. aug. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Igen. Az élet nem fair, de az evolúció igen
2017. aug. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
28%
Én pont fordítva láttam. A környezetemben sok csúnyának van párja és boldogok. Míg a szépeknek meg nincs senkijük.
2017. aug. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
57%

Ez nem mindig van így.

Nyilván egy csúnya ember nehezebben talál párt magának, viszont lehet, hogy akkor megkapja a boldogságot. Míg lehet, hogy egy szépnek hamar összejön a kapcsolat, de zátonyra is fut. :/


21/L

2017. aug. 31. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Azt mondják, külső megfog, belső megtart.

Én csúnya vagyok, de van társam. Mondjuk ő szépnek tart, de na. Rózsaszínköd.

2017. aug. 31. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ez nem ilyen fekete-fehér. Vannak azok az emberek, akik valóban gyönyörűek kb mindenkinek. De nagyátlagban azért nem mindenki tartja ugyanazt szépnek. Attól is függ, mit definiálsz csúnyának. Egy nagyon durván ápolatlan ember lehet pl visszataszító, de egy csodaszép beképzelt köcsög szintén az.

és azt sem tartom reálisnak, hogy csak a szép embereknek van esélye. Belső nagyon sokat számít, főleg akkor, ha igazi értékeket keresel vkiben.

2017. aug. 31. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!