Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Azok a pasik, akiket általában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a pasik, akiket általában barátzónába tesznek, idővel végül sikerrel járnak valakinél, és megtalálják a szerelmet, vagy feladják, és összejönnek valakivel, aki "kéznél van"?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 28. 11:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Vagy sose jönnek össze senkivel, mert csúnyák. Általában ez szokott lenni a helyzet.
2013. ápr. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A 80% sikerrel jár, ha türelmes.
2013. ápr. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én feladtam, és összejöttem a magánnyal.
2013. ápr. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mivel valamit sz.rul csinálnak, és emiatt kerülnek folyton barátzónába, ezért többnyire csak akkor járnak sikerrel, ha változtatnak ezen.
2013. ápr. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem csinálunk semmit se sza@rul. Csak nem játszik meg magunkat, őszinték vagyunk. Ha ez azzal jár hogy nincs nő, akkor ne is legyen, mert olyan szánalmas p*csa ki hazugságban akar élni nekem nem kell!
2013. ápr. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Amúgy ez vicces. Női tanács #1: "add önmagad"

Ha nem jön össze semmi -> "valamit rosszul csinálsz"

Hmm. Biztos nem adják eléggé önmagukat szegény pasik, az a baj.

2013. ápr. 28. 15:31
 7/12 anonim ***** válasza:
Pont, hogy nem adod önmagad, csak egy olyan személyiséget mutatsz, amely a környezeted és más emberek hatására passzívan kialakult, miközben felnőttél. Az összes hiedelmed, meggyőződésed másodkézből való, te pedig kritika nélkül elfogadtad őket, beleértve azt is, ahogyan a nőkről gondolkodsz és ahogyan velük kommunikálsz. Nem mutatod ki a szexualitásodat, mert azt tanultad, hogy az "rossz" dolog, nem vállalod fel az érzéseidet domináns, férfias módon és csodálkozol, hogy csak barátként tekintenek rád, nem szexuális lényként, potenciális partnerként és szeretőként.
2013. ápr. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Láttál már engem csajozni? Én kimutatom a szexualitásom, csak viszonzást nem gyakran kapok.
2013. ápr. 28. 18:41
 9/12 anonim ***** válasza:

17:00


Na ekkora baromságot is régen olvastam.

2013. ápr. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ezen a weboldalon ezt bóknak veszem. :D
2013. ápr. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!