Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért lehet, hogy a csajok kb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet, hogy a csajok kb szóba se állnak velem? Hogy ismerkedjek így?

Figyelt kérdés
Sokszor előfordult, hogy baráti társasággal voltam, és bemutattak pár lánynak. És kb azonnal, ahogy bemutatkoztunk teljes elutasítás felém, anélkül, hogy beszéltünk volna. Ez pl abban mutatkozik, hogy egy barátommal, aki szintén először találkozik a csaj, eldumál teljesen átlagos dolgokrol, ha én ugyanígy beszélgetni akarok, sosem sikerül értelmes beszélgetést kikerekíteni, mert mindig lezárja a csaj úgy a mondandóját, hogy másik témát kell indítani, vagy jomplett mondandómat ignorálja. Vagy pl a barátommal dumál, és hátat fordít nekem, kizérva engem a körből, vagy barátomhoz közel áll és úgy beszélgetnek, hogy semmit se hallok belőle. Ugyanez a csaj a barátommal rendesen eldumál. Rossz a kisugárzásom? Abszolút alap beszélgetésnél is ez van, amikor semmit nem akarok, csak beszélgetni bármiről. Azlrt ebbe a kategóriába tettem, mert így kb lehetetlen bérkit is komolyabban megismerni, ha szóba se áll velem. Ezt mivel érdemelhetem ki? Nem tartom magam rondának, meg ha az lennék akkor is benne kéne lenniük sima beszélgetésben.

2017. szept. 24. 05:27
 1/7 A kérdező kommentje:
És ez nem egyszeri eset
2017. szept. 24. 05:29
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy büdös a szád.
2017. szept. 24. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ezt szerintem ki is zárhatjuk. Nem az.
2017. szept. 24. 05:37
 4/7 anonim ***** válasza:
Te nem tartod magad rondának az nem biztos,hogy nem is vagy az. Én se tartom magam rondának,az az jobban mondva ha tükörbe nézek nem látom,hogy valami nagy gond lenne a külsőmmel, közben megtapasztaltam azt amit te is,meg 10-8 nő úgy néz rám,mint egy leprásra.
2017. szept. 24. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Esetleg a kommunikációs készség nem megfelelő,vagy arra tudok gondolni,hogy túl nagy benned a feszültség. A feszültség feszültséget szül és ha mindketten feszültek vagytok,akkor az nagyon megnehezít egy beszélgetést.


Azt tanácsolom ezen kívül,hogy ne a haverjaid által bemutatott hölgyekkel ismerkedj,inkább keress te magad,mert lehet a barátaid rosszul választanak.

2017. szept. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem a külsőddel lehet a baj, nap mint nap látok kövér, 'csúnya' srácokat lógni az egyetemen csinos lányokkal, mert viccesek, jófejek.

Még az lehet talán, hogy a barátod eszméletlenül helyes és ezért fordítják rá azonnal minden figyelmük.

Próbálkozz a haverod nélkül.

2017. szept. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

6-os mond valamit. Lehet, hogy a haverod túl jól néz ki és te nem kapsz így elég figyelmet. Ez kb. olyan mint ha egy ferrarit és egy volswagent egymás mellé raknánk. Lehet hogy a volswagen jobb választás lenne hosszú távra de hiába mert senki nem fog rá figyelni ha mellette egy fullos autó van.

Amúgy velem eddig egyszer fordult ilyen elő. A csaj teljesen kizárt a beszélgetésből. Utánna en csak szimplán annyit csináltam mintha ő ott sem lenne és nyugodtan beszélgettem a többiekkel. Neki nyílván nem voltam szimpatikus.

De ha nálad többször is előfordult akkor próbáld kideríteni, hogy lontosan mi lehet az oka.

2017. szept. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!