Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tindert ingyenes nem is lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tindert ingyenes nem is lehet használni?

Figyelt kérdés
Tinderen csak akkor tudok írni annak, aki engem is jobbra húzott, ha előfizetést veszek a tinder goldra?

2017. szept. 25. 11:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Aha :D és nem is olcsó
2017. szept. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez komoly?
2017. szept. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%

Tinder az idiótáknak való, már bocs...

Szó szerint az emberek hülyeségén keresik magukat gennyesre az üzemeltetői. Én nem ismerek olyan embert akinek sikere lett volna vele, még olyat sem, aki tényleg jól néz ki.

2017. szept. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Regebben teljesen ingyen volt, amikor meg anno kiprobaltam. De ezek szerint mar nem.
2017. szept. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem ingyenes a Tinder?


Nekem másfél éve van rá előfizetésem (havi 2300 forint asszem kb), de úgy emlékszem hogy nélküle is lehetett akkor még régen mindent csinálni. A plusz pénz csak pár extrát ad.


Nagy cigányság, ha azóta már nem lehet pénz nélkül használni.

De ez csak nem így van, ugye? Még most is rengeteg lány van fent rajta. Akkor a csajok miért használják ilyen nagy számban, ha már elő kell rá fizetni kötelezően?

2017. szept. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

3.nak üzenem, hogy én teljesen véletlen tinderen gabalyodtam össze a párommal, akivel már több, mint másfél éve együtt vagyunk, szóval jól sült el, ès nem mondanám azt, hogy mind a ketten annyira rusnyák vagyunk, hogy csak így találtunk párt magunknak, egyszerűen így jött ki a lépés.


én egy ideje nem tinderezek már, de szerintem ha valakivel matchelsz akkor ingyenes neki az írás. nyílván ha ő balra húzott téged, te meg jobbra őt, nem akar kommunikálni, gondolom ezért nem tudsz neki írni, de szerintem matchelésn ingyenes nem tudom már. régen tök más volt emlékszem még napokat (amit most a messenger is csimál) lehetett megisztani a másikkal meg hasonlók.

2017. szept. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Dehogyis, ha párba álltatok, akkor simán írhatsz neki. Nem inkább az van, hogy 2 perc párban állás utân törölt is a csaj, azért nem tudsz írni? Mert ezt gyakran csinálják a csajok :D
2017. szept. 26. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Csak le kell tölteni egy korábbi verziót, mondjuk a 7.4.0-s verziót, és ezen pl nem kéri a Gold szolgáltatást.
2017. szept. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!