Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Olyan nagy dolog, hogy nőként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan nagy dolog, hogy nőként gyereket szeretnék 24-27 évesen már? (Akár 5-10 évvel idősebb férfivel is)

Figyelt kérdés

Anyukám is 32 évesen szülte a bátyámat és 35 évesen engem, de még akartak volna 1-2 gyereket, de már nem lehetett sajnos. Én viszont szintén 3-4 gyereket szeretnék és nem csak ezen a példán, de máshol is látom hogy ha valaki ezt akarja, azt nem annál idősebben kell elkezdeni, ami kort a kérdésben is írtam.


És sokan piszkálnak ezzel (nem titkolom ezt a dolgot sehol, ha szóba kerül), hogy még nem tudom mit akarok, nem éltem ki magam (nem buliztam, nem dugtam össze-vissza, nem utazgattam a világban (ahol kb az előző kettőt csináltam volna), meg ilyenek). És ez olyan fura. A nagymamáim is kereken 5 és 10 évvel idősebb férfiakkal házasodtak össze, az első gyerekük is 22 és 24 évesen lett és nagyon szép, boldog életük volt. Ráadásul egyikük diplomás volt, a másikuknak érettségije és mindketten bankban dolgoztak, a férjeikkel is valamelyikük haláláig voltak mindig.


Ebben a tanévben végzek az egyetemen és nem látom be, hogyha találkoznék olyan férfival, akkor miért ne lehetne családom pár év múlva. Tudom hogy a fiatalabb huszonéves férfiak legtöbbje még nem akar, de ezért mondom hogy nekem az 5-10 év korkülönbség sem lenne gond.

22/L


2017. szept. 25. 12:50
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Én férfiként akkor vállalnék gyereket, ha már házas vagyok legalább 1-2 éve és van pénz is a gyerekre.


Az kicsit gáz, hogy azért fogadsz el 5-10 évvel idősebb korosztályt, mert az hajlandó lenne gyereket csinálni beléd. Az rendben van, hogy van egy célod, de a megközelítés kicsit furcsa...

2017. szept. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

nincs ezzel semmi baj, csak olyat keress, aki szintén nagy családot akar, és tőled legyen az első gyereke!

mert ha már van neki, te/ill a közös gyereketek sosem lesz az első helyen!

2017. szept. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ebben semmi rossz nincsen, mindenki más életet képzel el, mindenki másra vágyik :) Csak sajnos (vagy nem sajnos, nincs jogom ebben dönteni), nagyon sok huszonéves férfi egyaltalán nem érett ahhoz, hogy apa legyen, és hogy hűséges apa legyen. Egyre később érnek a férfiak, ezen az oldalon is sok ilyen férfi értetlenkedik, hogy mi azzal a gond, ha 30+ évesen anyukájával él és szereti, hogy az anyukája gondoskodik róla. Szerinted ezek, vagy az örök partiarcok mennyire akarnak családot? Még saját magukért sem képesek felelősséget vállalni. Gondold meg, kivel vállalsz majd gyereket, sajnos nagyon sok otthagyott fiatal anyuka van mostanában.

22/L

2017. szept. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tenyészbikàt keresel gyakorlatilag, màs szempont pedig nincs, csak a kor meg életképes sperma. Ez nem ilyen egyszerű. Nehar.. ez a hozzààllàs(milyen gyönyörű szó) pont olyan, ami nem családalapításhoz való. Kifoghatsz egy kapuzàràsi pànikos csókàt, akinek mindegy csak legyen màr valami, mert az anyja unokàzni akar, és màsról se tud beszélni. Ebből lesznek elvàlt szülők, depis gyerek stb. Röviden és sértően: hülye vagy még a gyerekekhez.
2017. szept. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha úgy állsz hozzá, hogy apát keresel, és nem társat, akkor bajban lehetsz.

Persze most komoly kapcsolatot fogsz keresni, de ne akarj mindenáron 1-2 éven belül apajelöltet találni, mert az nem nyerő. Később fogsz vele szívni.

A korod pedig nem mindegy a gyerekvállalásnál, de azért alkat- és egészségfüggő is a dolog. Ismerek olyat, aki 40-hez közel szült először, és 3 gyereke van. Szóval semmi sem lehetetlen, de persze ha valaki rossz géneket kapott, annak jobban kell sietnie.

2017. szept. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szeretnél, de nem akarsz: tehát ha szeretnél, akkor az azt jelenti, hogy ha a körülmények megfelelőek, akkor abban az esetben, egyértelmű, hogy egy normális kapcsolatnak ez az igazi kiteljesedése... a család. Ilyen esetben úgy gondolom természetes érzés.

Ha akarnál, akkor csak a saját vágyad kielégítésére, szereznél egy donort, ez meg felelőtlen, tekintve, hogy a gyereked egy eszköz lenne számodra, és ez nem helyes.


A kort meg mindig fölösleges boncolgatni, mert nem ezen múlik az, hogy kinek mekkora felelősség érzete van.

2017. szept. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Alapvetően nem gáz, de tényleg kicsit olyan érzésem van nekem is, hogy neked apajelölt kell, nem társ. Ez meg baromi rossz alap. Persze fontos, hogy apának való legyen, mivel gyereket akarsz, de elsődlegesen mondjuk férfit kellene benne látnod.

Én amúgy 27 évesen szültem a lányomat, másfél éve házasok voltunk, 5,5 éve együtt. Az első tehességem elment, de ha megmaradt volna, 26 évesen lettem volna anya. A korban, amit elképzeltél, nincs kivetnivaló, csak a hozzáállásodban.

2017. szept. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hasonlóan gondolkodom, én is 22 éves nő vagyok. Úgy érzem, jobb lenne még 30 éves korom előtt gyereket szülni, családot alapítani, de nem úgy élem az életem, hogy erre rágörcsölök és összedől a világ, ha nem ìgy lesz. Egyelőre nem úgy tűnik, hogy egy hamar anya leszek, mivel nincs kapcsolatom, és csak úgy a vakvilágba nem terveznék néhány hónap után közös jövőt.


Alapvetően szerintem nincs semmi baj a gondolkodásoddal. Ne törődj azzal, hogy mások mit szólnak ehhez. Az 5-10 éves korkülönbség is reális szerintem, ez csak a két ember mentalitásától függ.

2017. szept. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!