Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyenek a gyengébb külsejű nők?

Figyelt kérdés
29 éves vagyok és még nem volt kapcsolatom férfival. Az, hogy gyengébb külsővel rendelkezem, már kb.18 éves koromra világos volt. Én el lennék egyedül is, de nagy nyomás nehezedik rám a barátnők és a család részéről, hogy igenis találjak párt. Nem tudom megértetni velük, hogy a férfiak egyszerűen nem adnak figyelmet. Ők kórusban üvöltik, hogy szerezzek magam mellé valakit. Én nem fogok férfiakon lógni!Nem fogok utánuk rohangálni! Mit tegyek szerintetek?

2017. szept. 25. 13:54
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
Akkor továbbra is várd a herceget hátha becsenget egy szép napon. Még véletlenül se kezdeményezz vagy adj egyértelmű jeleket férfiaknak.
2017. szept. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
Esetleg egy "gyengébb külsejű" férfival elkezdeni ismerkedni?
2017. szept. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hogy nezel ki? Full igenytelen, zsiros haju, dagi noket is szoktam ferfiakkal latni, a legjobb, hogy a srac neha tok normalisan nez ki, meg ha nem is top pasi, de mondjuk olyan akivel meg akar en is ismerkednek, igenyes, szep nokent.
2017. szept. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Sose várd a herceget fehér lovon, hanem indulj és találj rá magad (Chibiusa)


Szóval hajrá, én sem vártam, hanem ismerkedtem, pedig én sem vagyok egy világszépe.

Mégis van párom már másfél éve, akivel imádjuk egymást és együtt akarunk élni.

2017. szept. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%
Ostoba emberek...ha nyomás alá helyeznek, durrantsd ki a nyomást a leszarás tűjével!
2017. szept. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%

Mit értesz gyengébb külsőn? A vékonyabbat? Semmi gond, a férfiak nagyrészének az jön be. A kevésbé csinosabbat? Semmi gond, nem kell gyönyörűnek lenned, én is duci vagyok, mégis van párom.

A te bajod az, hogy te ezt úgy képzeled el, majd rózsaszormokkal övezve összeakadsz valakivel, aki fut a kegyeidért és "figyelmet ad". Kiscsillag, ez nem így működik, egy jó kapcsolatért neked is dolgozni kell.

22/L

2017. szept. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
95%
Gimiben volt egy osztalytarsnonk,suta,szurke kiseger csaj volt,sokat csesztettek a tobbiek.Eltelt 15ev,csinos,sminkelt,mondhatjuk h sugarzo no lett.Coco Chanel is megmondta: nincsen ronda no,csak lusta. Ha 29evesen senki figyelmet nem keltetted fel es nem vagy lusta,akkor nem a kulsovel van a gond...plusz ha neked jo egyedul,allj ki a velemenyedert a csaladod,baratok elott.Az emberek azert elnek parkapcsban, mert ugy jo nekik.Nem azert mert a szuleik ezt nyomatjak.
2017. szept. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Nem fogok férfiakon lógni"

Akkor várd továbbra is a szőke herceget a fehér lovon :D

Nőként is azt mondom neked, hogy ha tetszik egy férfi, akkor minimum adj valami jelzést neki, vagy kezdeményezz. Egy elzárkózó, csodára váró, visszajelzést nem adó nő nem valami nagy motiváció ám a férfiaknak. Ha nem látja rajtad a minimális érdeklődést nem fog érted harcolni mint a filmekben, keres olyat, aki észreveszi.

2017. szept. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Biztos vagyok benne, hogy nem a külsőddel van gond. Sok ronda ember talált már párt, köztük én is.

Inkább a belsődet vizsgáld meg, és legyél nyitottabb!


21/L

2017. szept. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Döntsd el: neked ez így jó? Ha igen, akkor élj így, ha nem, akkor pedig próbálkozz. Valakinek lehet, hogy megtetszik a mosolyod:).
2017. szept. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!