Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, férfiak ha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak ha egy lány nagyon jó egy sportban, még férfiak között is tud versenyzeni, azt ti inkább elismeritek vagy inkább negatívum (mert a nő legyen gyengébb), vagy semleges tulajdonság?

Figyelt kérdés
2016. okt. 6. 23:23
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Aki ilyet mond neked, hogy a nő legyen gyengébb, azt rúgd fel és hagyd ott.
2016. okt. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem akarok börötnbe kerülni de azért köszi a tippet :D
2016. okt. 6. 23:24
 3/9 Kenzo Tenma ***** válasza:
Persze, hogy elismerem, sőt pozitívum, ha a sport ilyen sokat jelent neki.
2016. okt. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%

Attól függ: sakk, atlétika (pl. Michelle Jenneke), ügyességi sportok (pl. vívás) az rendben van.

Amiknél pedig villog a hatalmas piros NOPE felirat: súlyemelés, úszás stb.

Ha elemi tesztoszteront izzad és a csaj borostája szúr csókolózásnál valamint a melle utolsó pici zsírszövetét is elsportolta, na annál kiábrándítóbb dolog kevés van.

2016. okt. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem pozitívum, egyrészt szeretem a sportos lányokat, másrészt tetszik, hogy ért valamihez az átlagnál (jóval) jobban, és nem az a hobbija, hogy néz ki a fejéből.
2016. okt. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ahj tisztelnem nem hogy negativ lenne -.- tiszteletre meltoa kitartasa meg hogy helyt tud alni meg az is hogy sportol. Nem ertem mi benne a negativum.
2016. okt. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha nem csak az létezik számára és minden/mindenki mást leszar, akkor pozitív. Ma olvastam Keszthelyi Vivien magyar gyorsasági autóversenyzőről, 15 éves még csak, de eddigi eredményei 56 verseny 56 dobogó, 21 győzelem. Pislogtam, mint hal a szatyorban, hogy ezeket meg honnan akasztják le. :D
2016. okt. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Milyen sport az?
2016. okt. 7. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyértelműen elismerésre méltó. Ez a "nő legyen gyengébb" dolog meg szerintem hülyeség, nem sok olyan kapcsolat lehet, ahol az egyik fél mindenben jobb a másiknál.
2016. okt. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!