Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mért van az, hogy 24 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az, hogy 24 évesen ha volt is párkapcsolatom gyengébb kategóriás nőkkel jöttem össze, pedig nem érzem magam rondának?

Figyelt kérdés
Sokat is foglalkozok a külsőmmel is. Képet küldök privátba.
2016. okt. 24. 20:01
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Nagyon sok elvárásom nincs, talán annyi, hogy barna-fekete haja legyen, meg aranyos arca és vékony legyen. semmi más nem érdekel, de valahogy ebből mindig kicsúsztam
2016. okt. 24. 20:07
 2/14 anonim ***** válasza:
76%
Ne aggódj,nekem meg csak idióta pasik jutnak.
2016. okt. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%

kettes, vajon mit értünk idióta pasi alatt?


kérdező: ez a kategória meg ronda dolog ez nagyon relatív, és nem minden a külső

2016. okt. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Oké, tételezzük fel, hogy személyiségemmel nincs gond, külsőmre adok, ez már relatív, hogy hogy, de úgy érzem, hogy igényes vagyok. Akkor mégis mi lehet a baj?
2016. okt. 24. 20:17
 5/14 A kérdező kommentje:
Annyi szép nőt látok és mégis valahogy azt érzem, hogy meg vagyok fosztva tőlük és nekem csak a moslékos vödör jut a tűzoltásra.
2016. okt. 24. 20:18
 6/14 anonim ***** válasza:
lehet gond a kisugárzásoddal is, a fellépéseddel, meg azzal is, hogy még nem találtad meg azt a kategóriás nőt, aki neked is oké, és neked is viszont..24 vagy, nem késtél le semmiről, nyomd tovább
2016. okt. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Talán mert korcs a gondolkodásod? Azért üríteni jó volt az átlag alatti nőkbe, nem?
2016. okt. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Kisugárzás?

Kategóriás nő? Mondom, nem válogatok, szép arc, fekete-barna haj, vékony test. Na ha így nem talállok senkit akkor agyon veretem magam az árammal :)

Egyébként nem igen hiszek az ilyen kuruzsló horszkópokba, de valamiért azt érzem, hogy a skorpió lányokkal jobban kijövök.

2016. okt. 24. 20:22
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
De miért jössz össze olyan nőkkel akik nem is tetszenek?
2016. okt. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Már nem jövök össze, valahogy bánom is hogy össze jöttem velük... Jó ideje ebből kifolyólag nincs is barátnőm.
2016. okt. 24. 20:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!