Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy tanuljak meg csajozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tanuljak meg csajozni rövid időn belül?

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok valakibe, de nem volt még barátnőm, nem tudom, mit csináljak, ezért fejlődnöm kellene ebben. Párszor próbáltam beszélni vele, de nem sikerült jól, pedig látásból tetszem neki.

2017. szept. 25. 17:53
1 2
 1/11 Diavolino44 ***** válasza:
Rovid idon belul sehogy, ez nem igy megy. Ehhez ket dolog kell vagy egy olyan mintaba felnoni ahol normalis sikeresnek lenni a noknel. Vagy rengeteg gyakorlassal evek alatt.
2017. szept. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ugyan már, pár hónap alatt egy nyelvet is egész jól meg lehet tanulni.
2017. szept. 25. 18:07
 3/11 anonim ***** válasza:
40%
Nezz meg par szabo peter eloadast es tuti sikered lesz ha a lany bolond.
2017. szept. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Az ilyeneket inkább kihagynám.
2017. szept. 25. 18:54
 5/11 anonim ***** válasza:
A nyelvtanuláshoz is kell nyelvérzék. Ugyan ez a helyzet a csajozással is. Maximum idióta dumákat meg "taktikákat" tudsz tanulni, de hidd el azt nem értékeljük, sőt. Csajozni az tud, akinek érzéke és tapasztalata van hozzá.
2017. szept. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Inkább tapasztalat, gondolom, érzék annyira nem kell hozzá, ill. megfelelő személyiség kell inkább. Ha érzék kéne, akkor ha valakinek nem lenne, annak sosem lenne nője.
2017. szept. 25. 20:41
 7/11 A kérdező kommentje:
Ezért gondoltam, hogy gyakorolnom kéne másokon, és akkor tapasztalatokat gyűjtenék.
2017. szept. 25. 20:44
 8/11 anonim ***** válasza:
Gyakorlat. Ezt nem lehet tanulni meg ellesni szerintem. És az nem két nap lesz. Abban benne van az önismeret, a szociális interakciók, a kudarcok feldolgozásának és minden más velejárójának a "tanulása". Ha tanulod, az kényszeres lesz, és könnyen kizökkenthető. Ergo semmit sem ér.
2017. szept. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Diavolino44 ***** válasza:
0%

Nah bocs, jol nem valaszoltam. :(


Nem, sajna ez nem igaz, 2 honap alatt jottem fel nullarol,eros kozepes szintu angolra. De azert, mert ki van kovezve annak az utja, hogyan lehet hatekonyan nyelvet tanulni. Tudod, ha megtanulsz 5000 szot azzal nagyjabol jol elboldogulsz.


Csajozasnal, ez nincs igy, en puas vagyok, de en is azt gondolom, hogy ehhez renteg ido kell, s sok idot kell raforditani.

Kulsodet helyre kell tenni, beszedkeszsegeden javitani. De en is hiszek benne, hogy ez tanulhato, pl ha volt mar 20 randid, akkor magabiztosabban erkezel a 21.re. Mint az elsore erkeztel. Ez szerintem is igy van. De sokszor mikor elrontunk valamit, nehez objektivnek lenni.

Ha egy csaj nem jon ossze probalom, osszerakni a puzzlet, mi lehetett a hiba, neha meg is kerdem. Van, hogy elpoenkodom a dologot, s nincs meg a feszultseg, van hogy tulsagosan pedalozok, hogy osszejojjon a csaj. Van, hogy nem hasznalok eleg fizikalitast, van hogy tul sokat.

Ezt nem lehet megtanulni 2-3 honap alatt. Plussz rengeteg elutasits miatt az egod fel akarja adni. "Minek mesz oda?" A mai nap kaptal 4 elutasitast, ez nem a te napod, menj haza! Ilyen gondolatokkal is meg kell kuzdeni.

2017. szept. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Utolsó, én nem akarok minél több nőt összegyűjteni, mint a trófeákat, csak azt, aki tetszik. És ahhoz azért nem kell olyan profinak lenni, és manipulálni se akarok.
2017. szept. 27. 20:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!