Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek milyen lányoknál/n...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen lányoknál/nőknél próbálkozzak?

Figyelt kérdés

30 éves egyedül álló férfi vagyok. Szerencsétlen sorsú, de túlbuzgó, tettre kész és életerős. Szerencsétlenségem ellenére is nagy bennem az élet energia és élni akarás.

Mi lehetne számomra az ideális terep?



2017. szept. 25. 18:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy ezt a leírásod alapján így meg lehetne mondani, vagy leszűkíteni. Próbálkozz bátran.
2017. szept. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egyébként mit takar a szerencsétlen sorsú?
2017. szept. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Csóró proli lányok/nők.
2017. szept. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

"Egyébként mit takar a szerencsétlen sorsú?"


Se saját lakás, se kocsi, se sok nullával végződő bankszámla, szóval még a szüleimmel élek.

2017. szept. 25. 18:30
 5/10 A kérdező kommentje:
Kb. ezt jelenti a szerencsétlen sors, de jól érzem magam és pozitív vagyok az előttem álló fényes jövővel kapcsolatban?
2017. szept. 25. 18:32
 6/10 A kérdező kommentje:
Pozitív vagyok a jövőmmel kapcsolatban.
2017. szept. 25. 18:33
 7/10 anonim ***** válasza:
De vicces vagy :D Olyasmire gondoltam a leírás alapján, hogy pl. a szüleid gyerekkorodban meghaltak és árvaházban nőttél fel, szomorú körülmények között, vagy egy alkoholista szülő mindig vert, bántalmaztak, szexuálisan kihasználtak gyerekkorodban stb. Így azért annyira nem vagy szerencsétlen sorsú, inkább egy átlagos p, vagy picivel átlag alatti magyarországi (anyagi) helyzetű embernek mondanálak.
2017. szept. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Természetesen kikaptam a szüleimtől, ha rossz fát tettem a tűzre. Ha valami nagyon rosszat csináltam akkor bizony nagyon kikaptam, akár a nadrágszíjjal, fakanállal vagy a seprű nyéllel is.

Gyerek koromban sajnos nagyon sokat térdepeltettek a sarokban, akár fél napokat is.

2017. szept. 25. 18:38
 9/10 anonim ***** válasza:
vakoknál
2017. szept. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 horvathagota válasza:
Szerintem olyan nőnél próbálkozz, aki tetszik neked és akinek a személyisége őszintén érdekel. Akkor fogsz tudni vele természetesen beszélgetni - szerintem ez a nők számára nagyon fontos.
2017. szept. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!