Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Előbb-utóbb összejön nekem is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előbb-utóbb összejön nekem is egy bombázó csaj, vagy inkább ne álmodozzak és próbálkozzak az egyszerű lányoknál?

Figyelt kérdés

Még soha nem volt bnőm. Sokak szerint azért, mert a fellegekben járok, és az egyszerű, 7köznapi lányokat észre sem veszem, hanem mindig,mindenhol a legbombázóbb lányok társaságát keresem, akik persze nagy ívben tojnak rám. Ezt viszont már kezdem unni, és a haverjaim szerint is az egyszerűbb lányok között kellene keresgélnem. De! Valahogy nem tudom magam rávenni, hogy odamenjek egy egyszerűbb lányhoz, mert valahogy ezek a szőke,babaarcú csajok jobban vonzanak. Szerintetek elképzelhető, hogy összejövök egy szőke bombázóval vagy inkább tegyem lejjebb a mércét?


Esetleg tudnátok adni tippeket, hogy az ilyen plázacicuskákat mivel lehet megfogni?


2010. jún. 18. 22:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Az ilyeneket ha sikerül is megfogni, tartós kapcsolatról ne álmodjál.
2010. jún. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
keress egyszerű lányt, szobát festeni sem öltönybe mész...
2010. jún. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz a te súlycsoportodat is ismernünk kellene.
2010. jún. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
90%

Maradj nyugodtan a "bombázóknál" ne mondj le erről az álmodról soha! Lehetetlen nem létezik!


Csak a normális lányokat mentse meg tőled és a hozzád hasonlóktól az ég.

2010. jún. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
76%
Azt hiszem azzal, hogy a plázacicák tojnak a fejére ismerjük a súlycsoportját! Hát egy ilyet is megfoghatsz, a van elég pénzed! De azt ne várd, hogy szeretni és tisztelni fog, vagy hogy majd családot alapít veled! Ha ilyen törekvéseid vannak vár olyanra, aki szeret majd.
2010. jún. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
76%
jajj pont ma nézztem meg a Nagyon nagy őt és ez tökre olyan,szóval ha nem nézznek rád a bombázó csajok akkor gondolom nem vagy valami álom pasi,vagy a kisugárázásod unalmas stb. Tedd lejjebb a mércét és lásd meg azt,h egy hétköznapi lány sokkal értékesebb lehet egy ilyen számodra "bombázó" csajoknál,mert velük lehet beszélgetni,legtöbbször nem a pénzedre hajtanak és nem unod magad halálra mellettük... mondjuk biztos nagyon fiatal vagy még,majd kinövöd...:D
2010. jún. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
76%

Szőke, babaarcú lányok, a férfiak gyengéi ezen az oldalon, úgy látom.

Mindenesetre, érdemes lenne kicsit lejjebb adnod az igényeidet. Egy egyszerűbb lányt is lehet annyira szeretni, mint egy szőke bombázót. És lehet, sőt, biztos, hogy értelmesebbek is az egyszerűbb, mondhatni normális lányok.

2010. jún. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Hallod én is ilyen voltam az ilyen szőke kékszemű bombázó csajok jöttek be de tök elérhetetlennek tűntek. Aztán volt egy csaj, nagyon tetszett, és úgy voltam vele, hogy csakazért is felkerülök abba a "súlycsoportba". Elmentem sportolni, meg odafigyeltem magamra hogy hogy nézek ki (azért ne ess át a ló túlsó oldalára, ne legyél b*zis). Az a lényeg, hogy kell egy nagy adag önbizalom, határozottság, meg éreztetned kell a csajjal, hogy te vagy a legjobb pasi, és te vagy a főnyeremény ;) Ha ez a határozottság megvan, meg van hozzá dumád, tudsz poénkodni, nyertél :D Meg éreztetni kell a csajjal, hogy tetszik neked, de te nem fogsz teperni érte. Szal se nagy ívből leszarni, se pitizni neki, el kell találni a középutat. De nem olyan nehéz, az első ilyen csajt felszedni a legnehezebb, utána már megy könnyen =) Sok sikert!

17/F

2010. jún. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
58%

Az olyanokból, mint a kérdező, lesznek azok a harmincasok, akik még mindig szüzek és nem értik, hol rontották el...

Igen, ott, hogy azt a kort, amikor az ember fiatal, ismerkedik, csajozik, elcseszték, mert az elérhetetlen kellett nekik, és az önbizalmukat, ha volt is valaha, a sok csalódás a földbe döngölte. még idejében lehet változni... sosem késő.

2010. jún. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

És mi van akkor, ha az illető összejön egy "átlagosabb" lánnyal, tartós kapcsolat lesz köztük (neadj isten házasság, gyerek), de ő mindig egy kategóriával jobb csajt akart összeszedni (ez egyébként teljesen szubjektív... már a jobb csaj kritériuma), és csak azért van a lánnyal, hogy ne egyedül szívjon.

Mindenesetre bízzunk benne, hogy rájön a kérdező, hogy egy csinos lány (akár barna, de akár szőke, kék szemű) nem feltétlenül a "plázacicákat" jelenti, nem beszélve arról, hogy lehet, hogy sokkal jobb fej is, mint azok a lányok akik kizárólag a k.rva sok pénzre utaznak.

2010. jún. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!