Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ekkora hiszti tárgya,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ekkora hiszti tárgya, ha egy nő akar kötöttségek nélkül szexelni (a férfihez képest)?

Figyelt kérdés

Mindig megy a hülye duma, hogy odaadja magát, meg hagyja magát használni, mintha ez egy passzív cselekvés lenne. Nem értem, miért baj az, ha két ember együtt egy estére (vagy többre, érzelmek nélkül) jól érzi magát, mert mondjuk neki is vannak igényei, és normális kapcsolatot nehéz találni (olyat annál gyakoribb, aki csak hátráltat a hülyeségeivel).


Nem igazán értem, hogy egy nő értékét miért kell abban mérni, hogy volt-e része kapcsolaton kívüli szexben vagy sem, és emiatt ribizni vagy kvának nevezni. A másik oldalról meg nevetségesnek tartom az ilyen elvárást meg számonkérést, mert egyenes út a hazugsághoz: ha a másiknak ez a meghatározó, és úgy viselkedik, mintha ez hatalmas bűn lenne, akkor gond nélkül a képébe hazudnak, hogy ne ezen pörögjön, és sosem derül ki.


Mi a baj azzal, ha egy nő laza a húszas éveiben? Nem ipari kúrásokról beszélek, hanem a tényről, hogy ez egyeseknek szempont. Nem hiszem, hogy egy nőnek meg kellene tartóztatnia magát, ha az a férfi sem képes rá általában, aki ezt elvárja. Attól még, hogy szingliként az ember korrekten megbeszéli, hogy ez csak ennyi, lehet hűséges és normális egy kapcsolatban, amibe meg csak akkor megy bele, ha ezt képes teljesíteni.


2017. szept. 25. 22:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Én nem akadok fent rajta,szívesen megismernék egy ilyen csajt,élvezetEs kapcsolat lehetne belőle..37F
2017. szept. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
1%

Tudod, egy nőt az különbözteti meg a pasitól sok egyéb más mellett, hogy van tartása és nem b..szik mindenkivel akivel csak szembetalálkozik. Ha meg igen, akkor viselje a k..rva jelzőt büszkén, mert az.

Egy igazi nőnek van tartása, érzelmi alapon fekszik össze a férfival.


Nyugodtan legyél csak könnyű nőcske, a te életed. Azt csinálsz, amit akarsz. Csak ne háborodj fel, ha a tettednek vannak következményei és velejárói!

2017. szept. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A legrosszabb ***** válasza:
29%

"Nem ipari kúrásokról beszélek..."


De, erről beszélsz. Többségetek ezt csinálja. Aztán amikor úgy döntesz, hogy megállapodsz például mellettem, s elvárod tőlem, hogy teperjek, küzdjek érted, merthogy te micsoda értéket képviselsz, azaz egy olyan valakiért strapáljam magam, aki éveken keresztül felmosórongyként dobta oda magát kizárólag a deltamatyiknak, s most meg úgymond "beéred velem", akkor én meg aszondom', hogy kellesz te a jó francnak a belső értékeiddel együtt. Ugye érzed, hogy mennyire nem lennél fair velem szemben? Nem érzed? Megértem, nőből vagy.

2017. szept. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Már ne haragudj kedves kérdező, de az egyetlen ember aki hisztizik emiatt az te vagy...
2017. szept. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Szóval ez az érték, és nem a tisztesség, a tudás, az igényesség, a szorgalmasság, vagy az, hogy képes lenne valaki elköteleződni melletted. Áh, értem.
2017. szept. 25. 22:34
 6/20 anonim ***** válasza:
75%

Na, erre lehet egy lepontozós választ és egy kevésbé lepontozós választ írni.


Kezdjük ott, hogy mindenkinek joga van olyan szexuális életet élnie amilyenre vágyik. Ebből fakadóan mivel az rosszabb esetben csak a te, jobb esetben te és a partnered története így elvileg egymáson kívül senki nem ribizhetne/ku***zhatna le. Az már egy más kérdés, ha ez kiderül de úgy sem erre vagy kíváncsi most...


Ez az alap tézis. Evolúciós szempontból viszont bonyolultabb a dolog mivel a férfi és női szerep fix, amit a kollektív őstudatból hozunk (tudod, ez az a tudás amit tanulás nélkül is tudsz, már a születésed után -> pl, menekülés, védekezés, kommunikáció..stb). A nő feladata, mivel erre csak ő képes egyedül, a gyermek szülés. Erre a férfi soha nem lesz képes, ezért a nőnek ezt a status quot kell őriznie. A férfi ezzel szemben arra született, hogy minél változatosabb génállományú utódokat hozzon létre, ezért minél több, egymástól független nővel feküdjön le. Ennek pusztán a génkeverés és a fajfenntartás a célja.


Most gondolj bele, cca. 50 000 évvel ezelőtt a Homo Sapiens a kihalás szélén volt. Nem sok ember élt a földön már, amikor született egy 'okosabb' férfi. Ő jobb volt mint az akkori átlag, ezért jobban vadászott, jobb esélyei voltak a nőknél..stb. Ő akkor végig dugta a közelében levő összes nőt aminek köszönhetően élek én és élsz te is (ennek a nyomát minden férfi hordozza).


Társadalmi szinten pedig a nő az anyaság szimbóluma. A kehely ami betöltésre vár. Neki udvarolnak a hímek és a nő választ ezen hímek közül. Ezért a nő, ha nőnek akar látszani akkor kell a tartás, hogy őt hódítani kell, neki van akkora értéke, hogy ne adja oda magát mindenkinek. Nem tudom, bonyolult téma ez így és nálam fixen vannak okosabbak ebben, de a nő értékét meghatározza ez is.


Amúgy talán az is közre játszik, hogy az ősi mesterség, a prostitúció művelői nagy részt nők, így a sok férfival közösülő nőnél van áthallás erre fele is.


Szerintem viszont pont annyira legyél laza, amennyire szeretnél. Ha szexelni akarsz, tégy úgy csak a véleményem szerint, maradjon ez te közötted meg a párod között.

2017. szept. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
44%
Azért, minden héten van ilyen kérdés, ami erősít abban, hogy a nőt csak szexjátékszernek tekintsem, a barátaimmal együtt.
2017. szept. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
29%

Az IS érték, amit felsoroltál és a tartás is, meg a gerincesség, őszinteség, hűség is érték.


De nagyon okos nem lehetsz, ha a magánügyeddel kapcsolatban felteszel ilyen kérdést.


Tulajdonképpen ki nem sz..rja le, hogy hány pasival d..gatod szét magad?

2017. szept. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
23%
Legrosszabb! Te egy kisebbrendűségű fax vagy, az a bajod, semmi más. Ne papolj itt ferségről, az csak egyenlő felek között működik.
2017. szept. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Nem a magánéletem, mivel még nem sok férfivel volt gondom. :D Ez csak spekuláció, és szeretem tudni mások véleményét. Hogy adok-e rá, vagy sem, az más kérdés.


A baráti körömben nem egy embert ismerek, aki ilyen életmódot él(t), aztán mikor látta, hogy mindenki ezen vergődik, egyszerűen letagadott pár embert, és probléma megoldva. Egyből piedesztára lett emelve, meg istenítve, ennek tudatában pedig elég vicces volt nézni.:D Az a baj, hogy amíg az általam felsorolt tulajdonságok befolyásolják a kapcsolat minőségét, és látványosak, ez nem. De nektek ez olyan, mint a büntetett előélet.


A tartás meg inkább annyi, hogy az ember nemet mond, és ragaszkodik az elveihez. Hogy ez kinek mit jelent, az egyénfüggő. Egy ilyen nő sem fekszik le mindenkivel, csak akivel ő akar. Nem hagyja magát megdugni, hanem akarja a dolgot. És valamilyen szinten igaza is van. Jobb, mint én, aki itt szarakodik, és utasít vissza mindenkit, mert ez hű, de mekkora érték lesz majd, mivel a korosztályom 90%-a vagy szexelni akar 30 éves koráig, vagy olyan ember, akivel akkor sem jönnék össze, ha az utolsó ember lenne a Földön.

2017. szept. 25. 22:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!