Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem tudom feldolgozni. Ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom feldolgozni. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


25 éves fiatalember vagyok, jó végzettséggel, jó munkahellyel. Lassan egy éve hogy kellő ittas állapotban véget akartam vetni életemnek, ami nem sikerült és örök nyomát viselem. Korházba kerültem, komoly műtét és pszichiátria. Gyógyszerek nélkül megúsztam, de sajnos a környéken mindenki tud rólam.

Soha nem fordult meg a fejemben, tudom butaság volt, de letörölhetetlen nyomot hagyott az életemben, ami minden napomat megbélyegzi. Hiába szakember segítsége, nem segít.

Barátaim elhagytak, párkapcsolatot nem tudok kialakítani " múltam " miatt akármilyen humoros, és komoly ember vagyok.

Ez még csak lejjebb visz....

Ti mit tennétek?

- Tudom, kár volt megcsinálni. De nagyon kábult állapotban voltam és rendkívül dühös.

Ha nem lenne beteg édesapám, akit annyira szeretek, már rég nem élnék, csak miatta vagyok még itt. Teljesen egyedül.

Van egy Barátnőm, aki velem maradt a történtek ellenére is. De minden vita után felhozza, anyósomékkal emlékeztetve minden mozdulatomra.


Tanácstalan vagyok, valaki ellátna jó tanáccsal ?


Köszönöm a normális válaszokat.



2017. szept. 25. 23:38
 1/10 anonim ***** válasza:
43%
Menekülnék onnan. Felbontanám a kapcsolataimat, elköltöznék jó messzire, ahol nem tudnak rólam semmit.
2017. szept. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem is tudom. Mikor paromat megismertem o is tobbszor probalt ongyilkos lenni.

Soha nem volt meg olyan ember, aki ugy torodott volna velem, mint o.

2017. szept. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
97%

Már bocs, de egész pontosan mi a kérdés ?


Ráadásul teljesen ellentmondásos az egész leírásod.


Szerintem ráférne valami jó szakember ha élhetőbbé akarod tenni a világot magad körül, amiben élsz. Sajnos a megfelelő szakembert megtalálni és megfizetni nem egyszerű, de ha valóban jó munkád van, akkor kéne fussa rá. Viszont a nehéz része az keresés, mert általában nem az első és nem a második szokott segíteni.


Ami segít a hozzád hasonlók egy részének az a csoport terápia. Ott aztán sok furcsaságot fogsz látni és hallani de pont ez a lényeg, hogy gondolkozásra késztet majd jó esetben.

2017. szept. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat!

Eddig messze dolgoztam " otthonomtól ", valószínűleg kihatott a tettemre. Erre én buta haza költöztem, ahol még rosszabb....

Nagyon gondolkodom hogy fenhagyok mindennel és elmegyek innen :) A " barátnőm " is csak nyafog állandóan és hisztizik, amit nem jól kezelek, mert mióta vele vagyok komoly depresszióval küzdök. Mellékesen akkor csináltam a " fesztivált " mikor össze jöttem vele....

Tényleg jobb volna elmenni messzire és soha vissza nem térni?

2017. szept. 25. 23:46
 5/10 anonim ***** válasza:

Az nem lenne kizaro ok, sem komolyabb sem barati kapcsolat kialakitasa teren, ami a multadban tortent. Az inkabb zavaro, hogy bar azt mondod, akkor azert tortent mert ittas voltal, most is olyanokat irkalsz, hogy csak azert elsz meg mert az apukad rad szorul. Na ez elegge remisztoen meg labilisan hangzik...

A barataidra, rokonaidra nem tudok mit mondani, nem hasznalnam ezeket a szavakat rajuk, ha ilyen helyzetben ott hagytak magadra. Pelda keppen, nekem is van egy nagyon nagyon jo baratom, szinte testveremnek tartom, aki majdnem sikeresen megolte magat par eve. Es csak honapok mulva derult ki, nekem is es kozos baratoknak is hazudott, nehogy igy alljunk hozza, mint a te kedves hozzatartozoid. Amikor elmondta, akkor csak atoleltuk, es megfenyegettem, hogy kiherelem ha megegyszer hulyeseget csinal. Pedig utana o is dokihoz jart, gyogyszert szedett stb.

En azt tudom ajanlani, hogy ha tudsz, koltozz el, ugy tiszta lappal kezdhetsz mashol. Keress uj es valodi baratokat. A rihes rokonsagot, akik a szemedre hanyjak a multat, es nem alltak melletted a melyponton is szelektalnam. Keress motivaciot, tanulj/csinalj olyan dolgokat amik erdekelnek es elvezel, tervezz.

2017. szept. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Eddig messz albérletben éltem a munkám miatt, haza költöztem itt jobban keresem, de semmivel sem másabb.

Teljesen kihasznál mindenki, úgy érzem magam mint egy szolga :) akit csak akkor keresnek ha kell valami , vagy valamit meg kell oldani.

Mindenki baját megtudom oldani, tudok rá megoldást csak a sajátomra nem.

1 év alatt 2 millió Ft ot tettem félre, mióta megtörtént ez a válság csak stagnálok.

Ha újra magammal foglalkoznék és kimásznék a szromból lehet sokkal boldogabb lennék :)

Most keresek külföldön, illetve 500 km re munkahelyet.

Költözés a megoldás.

Köszönöm a válaszokat! Erőt gyűjtök és szerencsét próbálok

2017. szept. 26. 00:31
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez a beszed! :) Ne hagyd, hogy vegleg lehuzzanak az emberek, aki csak akkor talal meg ha baj van, arra kalap-kabat es kesz. Nem kell foglalkozni a negativ velemenyekkel meg ferde nezesekkel sem. Ez a te eleted, es egyszer eled meg, szoval tekintsd sokkal ertekesebbnek. Sok sikert kivanok, es fentrol vigyazzak az utadat, mindegy hova mesz vegul. (:
2017. szept. 26. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem amint tudsz,költözz egy olyan környéjre,ahol nem ismernek és jól tudod magad érezni.

Válts munkahelyet is,az új közösség új kapcsolatokkal,barátokkal jár.

Szakíts a jelenlegi pároddal. Ha már nem szereted (és nyílván ő se téged) akkor nem kell folytatni. Nemhogy feledtetne,inkább tovább bánt. Ennek így semmi értelme.

Valamint keresgélj,utazz,fejleszd magad és az élet minden percét értékeld. Kóstolj bele a világ szebb oldalába (mert van neki) és addig légy boldog,ameddig csak tudsz. Na és persze olyanokkal,akik szeretnek. Hajrá! :)

2017. szept. 26. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Költőnő? ***** válasza:
92%

A barátaid valszeg nem azért hagytak el, mert öngyilkossági kísérleted volt. Valószínűleg negatív vagy és nem tudsz változtatni, csak a gondokat sorolni. Ezt én is megunnám egy idő után.

Ha magadba nézel, pontosan tudod, mi a gond. 25 évesen még bőven nincs késő új életet kezdeni

2017. szept. 26. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem értem...
2017. szept. 26. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!