Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy érzem tönkretettem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem tönkretettem egy családot. Nem tudom feldolgozni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy férfivel, minden szép volt meg jó, passzoltunk, nagyon jól kijöttünk egymással. Tényleg minden téren összeillettünk.. Udvarolt, közös programjaink voltak, rengeteg időt töltöttünk együtt...

Majd jött a pofon, hogy amúgy házas és gyereke van!!!!!!!!!!!

Nem ő mondta el, hanem lebukott. Egy másik városban jártam épp, ő meg pont ott sétálgatott a családjával. Egy világ omlott bennem össze. Ledermedtem és csak bámultam magam elé. A férfi észrevett, meg a neje is. Volt belőle cirkusz. Keresett utána, hogy megmagyarázza a dolgokat, nekem kellett idő még egyáltalán meg bírtam hallgatni.

Azt mondta, hogy rossz a házassága, meg a nő elköltözött a gyerekkel, de aztán visszafogadta, mert kirakták őket. Amikor engem megismert akkor külön éltek épp... voltam is nála, nem voltak női cuccok...

Mondta, hogy egy ideje már visszament, de most sincs jó viszony... nekem nem úgy tűnt. Akkor is hazudott és csalja azt a nőt.

A felesége is megkeresett és elhordott mindennek persze. Most miattam készülnek válni...

Teljesen bele betegedtem ebbe. Egy család széthullott és ott a gyerek. Én semmiről nem tudtam, de mégis rosszul érint.

Tudtam, hogy volt felesége, de úgy, hogy már rég elváltak, mert a nő egy hisztérika, meg hogy pont a nő lépett többször félre. Gyerekről egyáltalán nem mondott semmit.. 2 évesnél biztos nem több, de inkább 1,5 éves lehet... tehát nem olyan régi történet.


Valaki járt már így? Nem tudom mi tévő legyek.


2017. szept. 18. 20:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmit ne tegyel, csak legy korultekintobb ezentul. Nem a te hibad. Ha te nem vagy, lett volna masik punci csalni az asszonyt unalmaban.
2017. szept. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
6%
Hihetetlen, hogy egyesek gyerek és feleség mellett is fel tudnak szedni nőket, ráadásul úgy, hogy az semmit nem vesz észre ezekből. Mások meg évekig nem találnak nőt.
2017. szept. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne hibáztasd magad, nem tehetsz semmiről. Ez a pasas becsapott téged, és mindenki mást is. Ne foglalkozz vele soha többet! Ne hibáztasd magad, honnan tudhattad volna, hogy így történt? Isteni szerencse, hogy kiderült, hogy ki is ő valójában. Nem tettél te tönkre semmit, és senkit. Ha nem te, akkor más lett volna, akit kihasznál ez a pasas... Egy ilyen házasság már eleve halálra van ítélve.
2017. szept. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

A leheto legjobb megoldas, ha ezt az embert vegleg elfelejted.

Szerintem ha tudna a csillagokat is lehazudna az egrol, fele se lehet igaz annak, amit valaha is mondott neked.

De nyugodj meg, nem miattad van a valas. Te semmi rosszat nem tettel, ne hibaztasd magad.

2017. szept. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan azokat tudom írni, eddig a többiek, nem te vagy a hibás, tenni nem tudsz semmit, meg szerintem jobb is ha valahogy elfelejted az egészet.
2017. szept. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ne tegyél semmit. Nem a te dolgod bármit is tenni. Lett volna más ha te nem. Csak tanulj ebből, legyél alaposabb. A feleség is magába nézhetne kissé, mert ebben a történetben egyedül a férje a ludas. Örülhetne neki, hogy még most derült ki és nem később, amikor már neki is ezerszer nehezebb újrakezdeni. Ezzel a lebukással ő is új esélyt kapott az élettől. Persze van aki csak a harmadikig lát, aztán tovább él ugyanabban a sz...ban, közben meg fel sem akarja fogni, hogy kivel él együtt.
2017. szept. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne emészd magad! Ki tudja, mi igaz abból, amit összehordott a feleségéről.

Valószínűleg így járt jobban, hogy tud rólad, és el tudta dönteni, hogy akar-e ilyen mocsokládával az oldalán még évekig vergődni.

Nem biztos, hogy hosszú távon jobban jár, ha nem derül ki, hogy csalja a férje.

2017. szept. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, ugyan már!


Tudtad, hogy házas? Nem, mert azt mondta, hogy egyedülálló. Akkor te tetted tönkre a családját? Nem, ő tette tönkre magának. Más lenne a helyzet, ha azzal indított volna, hogy ő házas, de amúgy szívesen benne lenne egy szeretői viszonyban veled. Ha abba belementél volna, te sem lennél különb, de itt nem erről van szó! Te nem tudtál semmiről, előtted is úgy bukott le, és te is összetörtél, akárcsak a felesége!


Tudom, hogy ez most nehéz, de örülj neki, hogy lebukott a csávó, mielőtt tovább tudott volna alázni titeket. Az ilyen teljes mértékben megérdemli, hogy elhagyja a felesége, és ne legyen többé családja. A nőt meg szerintem nem kell félteni - nyilván nehéz kiheverni egy félresiklott házasságot, de nem lehetetlen! Így legalább esélye nyílt egy normális kapcsolatra. Ráadásul írtad, hogy ő is megcsalta a férjét, szóval most sem fog neki gondot okozni a párkeresés, hidd el.


Egykutya mindkettő amúgy, maguknak rontották el. Neked meg sok sikert a továbbiakban, hidd el, fog jönni egy férfi, aki nem ver át!


21/L

2017. szept. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Barmelyik ingyen puncit igenybe vette volna a pasi, eppen te voltal a szerencsetlen, de nem te tetted tonkre a csaladot.
2017. szept. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha annyira rosszban lettek volna, akkor eleve nem indulnak szerintem családilag sétálgatni. Szóval a szememben már itt elbukott volna a "jaj, de hát rossz a házasságom, a feleségem egy két fejű sárkány. Brühühü"


Próbáld meg őt elfelejteni, és tiltsd le mindenhol,hogy ne érhessen utól.

2017. szept. 19. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!