Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tud tenni egy középkorú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tud tenni egy középkorú férfi? Ha 11eves kapcsolatban vagyok és

Figyelt kérdés

az elmúlt években már semmi sex nincs.

Nem is kívánja és kijelentette hogy ha nekem úgy alakul nem érdekli csak diszkrét módon intézzem.

Lányok ti benne mennetek ilyen kapcsolatba?


2017. szept. 27. 07:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Azt amit nagyon sok, ilyen helyzetben lévő nő, pasi.

Mindegy, valós, mondva csinált az ok, vagy simán kényelem, megszokás, amiért nem válnak el. Keres egy olyan párkapcsolatban élő nőt, aki ugyan ezzel küzd a kapcsolatában. Mind kettőjük problémája megoldva.

2017. szept. 27. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
8%

kemény.

fogalmam sincs mit tennék...gondolom egy rakás közös dolog van nem lenne egyszerű a lelépés.

egy fegyvered van ha így ismerkedsz:

el kell hitetni akivel ismerkedsz, hogy éppen válsz, csak lassan halad, de utálod már a feleséged, nem is laksz ott stb stb...akkor lehet esélyed

2017. szept. 27. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nincs semmi köztünk jó rég óta.

De ház.gyerek.kozos.

Korrekt módon ha megmondom őszintén hogy nem volna vagyok szabad és nem is tervezem akkor szóba se állnak velem.

De a hazugság nem az én világom.

Másik hol lehet olyan partnert találni aki szintén nem független és benne van???

2017. szept. 27. 07:38
 4/11 anonim ***** válasza:
Egyszerűen, legyél nyitott. Csak ezen az oldalon, beszélgettem már 8-10 olyan nővel, aki ugyan ezt a problémát szeretné orvosolni.
2017. szept. 27. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ez most komoly? Mindenki azt tanácsolja, hogy kell keresni egy ugyanolyan helyzetben lévő nőt? Szerintem próbáljátok megbeszélni vagy megoldani a problémát. Ha pedig nem megy, akkor válás vagy különélés. Nem hiszem, hogy az lenne az ideális megoldás, hogy elkezdenek félre menni a párok. Tudom, hogy tele van az ember ilyenkor félelmekkel és könnyebb benne maradni egy rossz, de kényelmes kapcsolatban, de kicsit előre kéne tekinteni a jövőbe. Ha nem megy valami meg kell oldani, vagy véget kell vetni neki. Az idő haladtával csak romlani fognak az esélyeid egy másik "normális" élet felépítésére.
2017. szept. 27. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

Tényleg beleeggyeznél szerelem nélküli életbe?


Ha nem, írj rám.

2017. szept. 27. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hát... Gondolom ilyen helyzetekre van a prostitúció. Mikor semmi más nem kell, csak szex, kötöttség és bonyodalmak nélkül.

A helyedben elválnék. De ezt nőként sokkal könnyebb kijelenteni, mert a válással nem vesztem el a gyereket is.

2017. szept. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Voltam már ilyen pasival.
2017. szept. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem ajánlat a kérdezőnek, csak ezt látom minden hol.

Mikor már van közös gyerek, ház, hitel, stb, nem nagyon szoktak ugrálni.

Attól, hogy szex nincs, még a közös élet minden más területén működhet jól a kapcsolat. Lehet, szakemberhez fordulnának, a szex is működne. Ezt nagyon kevesen teszik meg, mert akinek nem hiányzik, az jól érzi így magát.

Akinek hiánya van, az szenved. Mindegy, nő, vagy pasi.

2017. szept. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk elválni? Nem nagy ördöngősség, de szenvedhetsz is akár így életed végéig....
2017. szept. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!