Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit jelent az, ha egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az, ha egy pasi tudatosan fiatalabb lányokkal ismerkedik?

Figyelt kérdés

Nem 18 alattiakra gondolok, csak nála kb. 7 évvel fiatalabbakra. Saját korosztályával nem kezdene elmondása szerint.

Olyan furcsa elképzelése is van, hogy a 30 év feletti nők már nem szoktak szexelni, maximum csak muszájból. Ennél részletesebb okokat nem tudtam kiszedni belőle, mert nem tudtam leplezni, hogy hatalmas baromságnak tartom.

Honnan jönnek ezek a baromságok neki? Más is gondolkozik hasonlóan erről?



2016. máj. 25. 14:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Egyszerűen neki ez a korosztály tetszik, és gyárt mellé pár elméletet.
2016. máj. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Elég buta :-D
2016. máj. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Egyébként a párom és ez úgy 3 év után derült ki róla. Mikor összejöttünk és az exem a fejéhez vágta hogy biztos azért rám nyomult, mert túl gyökér, hogy a saját korosztályára hajtson, akkor kiakadt.

De most gyakorlatilag ugyanezt bevallotta vagy nem is tudom. Nem volt sose sikeres a nőknél valamiért, pedig nem rossz pasi, de ezt a dolgot nem tudom hova tenni.

2016. máj. 25. 14:23
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is erre viszi az ízlése!nincs semmi beteges ebben a legtöbb kapcsolatban ez a jellemző többé kevésbé!nekem sem volt meg olyan barátnőm aki ne lett volna 5evvel fiatalabb
2016. máj. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem az a bajom, hogy fiatalabbakkal járt, hanem hogy teljesen elítéli a saját korosztályát és szándékosan ez a célcsoport. Nekem ez furcsa...
2016. máj. 25. 15:16
 6/12 anonim ***** válasza:
52%
Én is inkább fiatalabbakkal ismerkednék. Hogy miért? Mert 30 felé közeledve már minden normális nő régóta foglalt/házas. Aki meg nem annak vagy gyereke van, vagy valami kiélt rbnc, vagy nagyon csúnya stb. Plusz egy 30 éves nő már azonnal gyereket akar, ami nekem még pár évig biztosan nem jöhet szóba. Egyébként is előnyösebb szerintem ha mondjuk a nő fiatalabb 3-4 évvel, de még 7 is belefér (mondjuk 10+ év korkülönbséget már én sem szeretnék).
2016. máj. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszi utolsó, ebben már van némi logika. :D

Viszont a párom már gyereket akarna most rögtön, én meg pont hogy nem.

2016. máj. 25. 17:03
 8/12 Titusztitusz ***** válasza:
Szerintem ilyen esetben erős pedofil hajlam állhat a háttérben...
2016. máj. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

#8

Már hogy lenne pedofil hajlam, amikor nem 18 alattiakról van szó?

2016. máj. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

Édesapámat sem mondanám pedofilnak, aki 29 évesen feleségül vette az akkor 22 éves anyukámat és pár évre rá jöttem én és még két tesó. Kb uszonöt év után is jól megvannak, köszönik szépen.


Én majd amikor 30-35 évesen megházasodnék, szintén 20-25 év körüli nőt fogok keresni erre a célra.

Amúgy meg pont hogy nem gyökérség idősebb férfiként fiatalabb nőkre nyomulni. Hiszen pont a fiatal nőket akarja mindenki, tartós kapcsolatra ők a legvonzóbbak a legtöbb férfi szemében és őket a legnehezebb megszerezni, mert pl egy 20 éves nőre ugyanúgy hajt a 22, 27, de a 32 éves csávó is.


23/F

2016. máj. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!