Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Több a nőies férfi mint a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több a nőies férfi mint a férfias nő ha ez így van akkor milyen hatással van ez a társkeresésre?

Figyelt kérdés
2017. szept. 27. 08:35
 1/3 anonim ***** válasza:
49%
A nőies viselkedésű csávók (18-40 között), akik azt várják, hogy nekik udvaroljanak, szerintem lelkileg igénytelenek azért, mert hagyják, hogy a olcsó nyugati média befolyásolja a viselkedésüket a h.lyeség felé, s ezt meg is mondom nekik. Nekem férfi kell, nem nyápic pudingok.
2017. szept. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
45%

Ahogy elnéztem, a nőies férfiak elég fura lelkivilágú nőknek jönnek be, face-n láttam pár ilyet, hát elég érdekes.

Apuka mos főz takarít, otthonkában van, gyerekhordóval sétál a játszótéren, bevásárol, gyesen van, stb.

Ismertem egy ilyen apukát, felesége unszolására, hogy legyél már férfi(épp olyanhoz volt kedve) elment kamionsofőrnek.

Kb szétszivatták szerencsétlent a telephelyen, aztán kilépett.

Egy nő legyen nő, egy férfi legyen férfi.

Vannak, akik próbálják felrúgni ezeket a szabályokat, de sosem fog összejönni.

2017. szept. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ennek a kérdésnek így nem sok értelme van, mivel egy nőiesen viselkedő férfi nem feltétlen egy férfiasan viselkedő nőt szeretne párjának, ahogy egy férfiasan viselkedő nő sem egy nőies férfit. Tehát ők ritkán alkotnak egy párt.


#1: Azok a nők, akik nem nőként, hanem inkább egyfajta férfi 2.0-ként viselkednek, szerintem lelkileg igénytelenek azért, mert hagyják, hogy az olcsó nyugati média befolyásolja a viselkedésüket a h.lyeség felé. A férfiak többsége nem egy női testbe "bújt" férfit keres, hanem egy igazi nőt.

Az egyenjogúság híve vagyok, viszont ez nem jelentheti azt, hogy egyformán is kell viselkednünk. Szerintem itt lett elszúrva az egész. A filmekben, sorozatokban a 90-es évektől megjelentek a határozott, erős nők, mint főszereplők, mellettük pedig az esetlen, testileg, szellemileg is gyengébb, de azért szerethető férfi karakterek.


Csak néhány példa:

- Xena (Xena: A harcos hercegnő)

- Lara Croft (Tomb Raider)

- Sydney Fox professzor (Az elveszett ereklyék fosztogatói)

- Sheena (Sheena, a dzsungel királynője)

- Veronica Layton (Az elveszett világ)


Itt a női (fő)szereplők olyan tulajdonságokkal lettek felruházva, amik korábban egyértelműen a férfiak jellemzői voltak (kalandvágy, határozottság, az átlagost meghaladó ügyesség és testi erő), mellette pedig kihangsúlyozták a nőiességüket. Ezek a karakterek baromi sikeresek lettek, rengeteg lány szeretett volna ilyenné válni. Viszont be kell látni, hogy ezek csak kitalált karakterek, a valóságban nem ilyenek a nők. Baromi izgalmasak, viszont pont az hiányzik belőlük, amitől hétköznapiak lehetnek és itt jön képbe a kettősség: talán nem is létezik olyan férfi, aki ne töltene el velük egy (vagy több) éjszakát, viszont ugyanígy csak nagyon kevés olyan férfi létezik, aki őket választaná feleségnek.

2017. szept. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!