Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire gyakoriak az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakoriak az ilyen férfias férfiak?

Figyelt kérdés

Akik ápoltak, jól néznek ki, sportosak, van stílusuk (olyan igazi elegáns férfias stílusra gondolok).


Belsőleg pedig a következőkkel rendelkeznek: kifejlett erős személyiség, vezetői alkat, egészséges önbizalom, magas IQ és érzelmi intelligencia, célorientáltság, bármiről lehet vele beszélni,jószívű, nagyon okos és tájékozott, amit eltervezett azt véghez is viszi, de lehet vele szórakozni, romantikázni. A nőt nagyon tiszteli. Viszont nem lehet elbűvölni pusztán külsőségekkel, mert azonnal levágja hogy ki milyen személyiség. Szóval nem tudja elcsábítani egy playmate kinézetű nő , mivel a férfinak fontosabb a tartása mint sem ilyen ribiket dugjon meg.


Mennyire



2017. szept. 26. 21:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Az utcán 6 férfiból 8, itt gyakorin pedig mindenki ilyen.

A baj ezzel az, hogy papíron nagyon szépen hangzik, de a való életben az ilyen tulajdonságok rendszerint szembe mennek egymással.

Inkább álmodozz tovább.

2017. szept. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Diavolino44 ***** válasza:
100%

0,00001%ban. Kb mint az unikornis.


Mindenkinek van egy alapszemelyiseg tipusa, aminek vannak elonyei es hatranyai. Te ket ellenkezo szemelyisegtipus elonyeit akarsz egybe gyurni ami egymasnak ellentmondo.

2017. szept. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ritka. Kb. ez lenne a tökéletes férfi, akivé mindenki válni akar, szóval nem vagyok benne biztos, hogy egyáltalán létezik. De megközelíteni meglehet.
2017. szept. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Gyakoriak. Viszont olyan nem létezik, akiben ez mind megvan. Én ismerek sok pasit, akire azt mondom, hogy nagyon férfias. De például az igazán férfias pasik nagyon ritkán öltöznek elegánsan. Te meg úgy is azt nézed meg először, hogy "ahhj nem ingben meg nyakkendőben van, akkor ő tuti nem férfias stb. Ha ezt a tévképzetet levetzőzöd, és leállsz beszélgetni másmilyen kinézetű pasikkal, akkor rengeteg ilyet találsz.
2017. szept. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Ez gyakorlatilag egy Disney herceg akiről te beszélsz kérdező. Akire az általad felsorolt tulajdonságoknak csak a fele, sőt negyede már igaz, már az nagyon sikeres ember szerintem.


De rendben, becsüljünk:

100% a férfi populáció.

Számoljunk log2-vel / tulajdonság. Nagyjából húszat számoltam.

Tehát: 100/2/2/2/2/2/2/2/2/2/2/2/2/2/2/2/2/2/2/2/2 = 0,000095367431640625.


Ez azt jelenti, hogy a férfi populáció < 1/10000 részére igaz nagyjából az attribútum lista. Statisztikailag minden 100000ből van 1 ilyen, de szerintem valójában kevesebb.

2017. szept. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Vannak ilyenek, de en speciel semmi vonzot nem latok benne, jobban szeretem a valosaghu embereket, nem a pszichopata Supermaneket.
2017. szept. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Az élet megrontója az irreális álmodozás.
2017. szept. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Na és mik a rossz tulajdonságok? Mert olyanok mindenkinek vannak. Gondolom neked is kérdező. 28N
2017. szept. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

A tökéletesség a tökéletlenségben van.


Amúgy azért az elég erős gondolat, hogy az aki belerak egy csomó energiát abba, hogy sportos/elegáns/erős személyiség/magas IQ/célorientált/tájékozott legyen, az pont csak azért teszi ezt meg, hogy ne bűvöljön el vele minden nőt. Most ez olyan, mint ha egy fullos, szilikonos, genetikailag tökéletes testtel megáldott nőtől várnád el, hogy csak egy faszit akarjon az életében. Sőt, tovább megyek, vajon hány ilyen nő van aki ezek mellé még nőies alkat, jól bánik a háztartással, akar gyermeket, egészséges az önbizalma, magas IQ-val rendelkezik, célorientált és még egy kapcsolat teljes működésével is képben van? Na pont ennyi ilyen faszi van...

2017. szept. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
9-es! Szerintem egy ilyen nő egy általam leírt férfival tökéletesen meglenne elégedve egész életében :D És fordítva is :D :D
2017. szept. 26. 22:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!