Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért zavarja a pasikat az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavarja a pasikat az a tény, hogy sok nőnek határozott, kifejlett személyiségű, intelligens, férfias kiállású, karizmatikus FÉRFIAK az ideáljai, és olyat szeretnének maguknak?

Figyelt kérdés
Nyílván nem lehet mindenki ilyen, hiszen egy művész lelkű fiú sose fogja ezt a formát hozni. De sokan ahelyett hogy kihoznák magukból a legtöbbet, picsognak mint egy óvodás hisztis kislány..

2017. aug. 17. 10:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar, ezzel még semmi baj.
2017. aug. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Érdekes, én az vagyok és még szűz :D
2017. aug. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
82%
Azokat zavarja, akik nem ilyenek, de olyan lány tetszik nekik, aki a fentieket preferálja.
2017. aug. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Engem nem zavar, én is ilyen vagyok, beletelt 10+ évbe, de elértem.

Viszont tapasztalatból mondom, hogy nagyon sok nő van, aki másra vágyik, szóval ez is inkább csak általánosítás.

34F

2017. aug. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
69%

Ilyen férfiként érdeklődve várom azt a napot, mikor valaki ideáljává vállok :p

31/f

2017. aug. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

pfff...... tipikus gyakoris jelenség, hogy amikor valami ritka személyiségű férfit/nőt leírnak hogy hol vannak, akkor a fél gyakori ide ír hogy ő PONT ilyen :D :D :D :D


Édeseim, ha ti PONTOSAN ilyenek lennétek, fürtökben lógnának rajtatok a nők. A barátom PONTOSAN ilyen, és egyfolytában nők szeretnének tőle valamit....... Úgyhogy nézzetek tükörbe.

2017. aug. 17. 11:01
 7/19 anonim ***** válasza:
Én nem mondtam, hogy ilyen vagyok (bár lehet), csak azt, hogy nem zavar. 1-es voltam, 30F
2017. aug. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
6 még szerencse hogy ismersz engem :D
2017. aug. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

A tükör megmutatja a személyiségem ? :O

31/f

2017. aug. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
49%
Karizmom ugyan kicsit fejletlen, de a többi mondjuk stimmel, mégis egy csomó nőnek nem felelek meg. De nem zavar, van akinek jó vagyok, és nekem az elég...
2017. aug. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!