Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen korosztályban, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen korosztályban, vagy milyen körökben lenne érdemes próbálnom tovább?

Figyelt kérdés

Akármelyik lánnyal ismerkedek, mindegyikük üres, érzelmektől abszolút és teljesen mentes. Csak úgy "elvagyogatunk", de valódi érzelmi kötődés nélkül, nem tudnak, nem csak értem, valójában semmi másért sem igazán lelkesedni. Ha csak nekem szólna ez, a személyemnek, betudnám annak, hogy nem illünk össze, ennyi. Keresek tovább, és engem keresnek tovább. Vagy fejleszteném magamat érdekesebbé, ha az a hiba. De semmi más sem vált ki belőlük érzelmeket az életben. Lehetne az a főzőcskézéstől elkezdve a síelésen át a rajzolásig bármi, de _semmi_ sem. Úgy érzem, még gyűlölni sem tudnának semmit tiszta szívből, az érzelem bármiféle formáját hiányolom. Csak közömbösséget látok. Mint bármiféle érzelmek nélküli üres vázként, ha nem is értem, legalább valamiért éreznének rajongást az életben, de csak élnek, nincs elképzelésük róla, mit is akarnak a jövőben, amit elérhetnének, tudnak nevetni, röhögni, értik a poénos helyzeteket, de semmiért nem látom felcsillanni a szemüket egy beszélgetésben.

Ez igaz a közöttünk lévő kapcsolatra is. Nem érzem a tombolást, még a kezdetekben sem.


24 évesen még nem akarom lejjebb adni az igényeimet annyira, hogy "csak valaki". Nem arról van szó, ha valaki nem jár el 0-24-ben drótlesiklózni és lovagolni, az unalmas, nem, egyáltalán nem, én annak is teljesen örülnék, ha csak egy zenéért, vagy magáért A zenéért rajongana. Mutatná, hogy nem üres, csak nem találta meg az őt megindító dolgot - akár bennem.

De akikkel eddig összeütköztem a keresésben, nem éreznek _semmit_, nincsenek igazi érzelmeik semmivel kapcsolatban, így irántam sem. Ez pedig engem is elfordít tőlük.

Álljak át nálam idősebb korosztályban való kutakodásra? Vagy keressek célirányosan olyan területen, hogy például érzelmeket feltételezzek belőle, például menhelyen dolgozó, szociális gondozó, állatorvosnak tanuló lányt, bármi ilyesmi? Az, ha valaki egyetemista, ugyanúgy nem jelent semmi garanciát, az eddigi tapasztalásom szerint.


2017. szept. 28. 14:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Te mit tudsz nyújtani az ilyen lányoknak? Te mutatsz érzelmeket, ügyesen kommunikálsz velük, érdeklődsz irántuk?
2017. szept. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem korosztaly fuggo. A nok 99%-a annyira serult lelkileg hogy mar csak dekoraciokent funkcionalnak. Szerencse kell es sokat keresgelni.
2017. szept. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

#1 Igen.


#2 Nem feltélenül ezerszer átvert, csalódott, senkiben sem bízó, magába fordult lányokról beszélek. A szomrorúság is érzelem, de én semmilyen érzelmet nem fedezek fel bennük.

Sem szomorúságot, sem haragot, sem vonzalmat, sem irántam, sem másvalaki, vagy másvalami iránt.

2017. szept. 28. 14:22
 4/15 anonim ***** válasza:
Ertemen en. A tobbseg ures, az erzelmei annyiba nyilvanulnak meg hogy kitalalja mit akar vasarolni.
2017. szept. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem rossz körökben mozoghatsz, nekem ez furcsa. Mondjuk ez attól is függhet tényleg, melyik korosztályban keresgélsz, ha a 16-20 éves korosztályban, akkor el tudom képzelni, hogy úgy van, ahogy írod, felszínesek, önzők, persze kivétel biztos van ott is. De ha a saját korosztályodban, 22-26 körül pl, ott azért biztos kicsivel jobb a helyzet,
2017. szept. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Igen, közbejátszhat az életkor is, de az is probléma, hogy 23-25 között kevesen vannak párkapcsolat nélkül.
2017. szept. 28. 14:41
 7/15 anonim ***** válasza:
Ez így semmiképpen sem igaz szerintem. Nem lehet inkább, hogy azokat a lányokat, akik nincsenek párkapcsolatban, és normálisak, kedvesek, hűségesek, értelmesek, észre sem veszed?
2017. szept. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Tudok örülni egy szeletke csokinak ha kapok valakitől. Elérzékenyülök rajta, aztán pálfordulással érezteti később hogy kisigényű vagyok és nem tartom magam sokra csak azt nem tudja miért.Nagy problémák lehetnek itt mindkét nem részéről.
2017. szept. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Nem vagyok olyan gőgös, hogy "észre sem veszek" egy lányt, nem vagyok ilyen értelemben finnyás, nyilván, a külső is fontos a közös szimpátia kialakulásában, de ilyen értelemben elég, ha csak egy bizonyos észszerű keretben mozog, hiszen ha valaki taszító, azzal közelebbi kapcsolat sem alakul ki, de ez szerintem abszolút így van a lányok esetén is, akár a te esetedben is.


A külső eleve csak néhány levélváltás után kerül elő.

2017. szept. 28. 14:56
 10/15 anonim ***** válasza:
Levélváltás után? Te most nem is a személyes ismerkedésről beszélsz?
2017. szept. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!