Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha 20-21 évesen szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 20-21 évesen szeretnék gyereket szülni, akkor melyik korosztályban érdemes keresgélnem? A férfiak milyen korban akarnak gyereket?

Figyelt kérdés

Szeretnék viszonylag korán szülni, de nem akarom, hogy csak én akarjam a gyereket, azt szeretném, ha a párom is szeretné. Szeretnék egy komoly kapcsolatot, és úgy gondolom, hogy van időm még arra, hogy keressek egy férfit, akit szeretek, és akivel majd gyereket vállalhatok, csak nem tudom, hogy melyik korosztályban kéne keresgélnem.

A barátaim mind azt mondják, hogy nem fogok ilyen férfit találni a korosztályomban, mert ilyen korban még nagyon kevesen gondolnak csak a gyerekvállalásra.

Milyen korosztályban kéne keresgélnem?


17/L



2012. júl. 23. 17:31
1 2 3
 1/22 AvernusTriad ***** válasza:
43%

25 felett. Ott is sokaknak korai, de már lesz esélyed.

Viszont az anyagi hátteret meg kell teremteni, szóval szép és jó, hogy akarsz szülni, de gondold majd át, mikor.

2012. júl. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
35%
28-30 minimum
2012. júl. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Igen, tudom hogy kell hozzá anyagi háttér, de ezzel nem lesz gond :)
2012. júl. 23. 17:35
 4/22 A kérdező kommentje:
És mit tehetnék, hogy a 25 feletti férfiak észrevegyenek? Mindig is a 24-26 éves körüli férfiak tetszettek, de mindegyik elhajtott eddig. Pedig állítólag nem vagyok csúnya, nem vagyok kövér, a személyiségemmel is minden rendben van, bár van néhány tulajdonságom amit nem szeretek (önző tudok lenni, néha hangoskodó, sok a hangulatváltozásom, stb..).
2012. júl. 23. 17:40
 5/22 anonim ***** válasza:
35%
Előző párom 24 évesen (akkor már 5 éve voltunk együtt) hallani sem akart gyerekről. A mostanim 26 éves, ha az anyagi helyzetünk megengedné ő már rég megkérte volna a kezem én pedig most egy kismanót hordanék a pocakomban. 5 hónapja vagyunk együtt :)
2012. júl. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
0%
én 19F vagyok és a barátnőmel már próbálkozunk a gyereken :)
2012. júl. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
70%
Tartsd szem előtt, hogy a gyermeknek apja legyen... Én apa nélkül nőttem fel és eléggé sérült vagyok lelkileg. Azért mert te tervezed az életed és nem éled még ne tedd tönkre a gyermeked életét
2012. júl. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Igen, én is szeretném, ha lenne apja, éppen ezért nem akarom csak "felcsináltatni" magam. Én is tudom, milyen apa nélkül felnőni, habár nem lettem lelki sérült, csak megtanultam, hogy egy nő egyedül is képes mindenre, bár kétség kívül jobb, ha van egy társa.
2012. júl. 23. 17:44
 9/22 anonim ***** válasza:
24 felett...
2012. júl. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
40-50 körül keresgélj.
2012. júl. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!