Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek, a BMW márka tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, a BMW márka tényleg izgat titeket?

Figyelt kérdés

Szexi dolog az, ha egy pasi BMW-vel hasít? Sokszor látni, hogy a BMW-k anyósülésén(akkor is, ha huszonéves rom) elég jó nők foglalnak helyet, de itt is többször olvastam már, hogy a kulcsot jelenti sok nő szívéhez. Manapság menő egy bajor csodát birtokolni, és nyilván a nőkre is nagy hatást gyakorol, ill. plusz pont, ha az udvarlónak ilyenje van.


Kíváncsi lennék, vajon mennyi igaz ebből? Ez egy anoním oldal ugyebár, szóval itt nyugodtan be lehet vallani, ha valaki így gondolkodik.



2017. szept. 29. 09:12
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
98%
Én azt tapasztalom, hogy a BMW-s sofőrök agresszívak és bunkók. Felelőtlenül manővereznek, nem érdekli őket, hogy veszélyeztetik a környezetüket. Nem, nekem nem kell ilyen pasi.
2017. szept. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 Kései Sirató ***** válasza:
97%

Inkább csak a pénzéhes libák buknak rá.

Sokszor lehet látni ilyen "párokat" BMW-vel:

Fiatal csaj - öregember

fiatal csaj - vastag nyakláncos kigyúrt, izomagyú pasi (esetleg börtöntöltelék, bűnöző)

Természetesen normális párok is közlekednek BMW-vel, csak ők vannak kevesebben.


Egy érzelemgazdag lány nem az autó alapján választ pasit.

2017. szept. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
72%
Egy olyan baràtnőm sincs aki azzal törődne milyen kocsija van a párjának. Ugyanúgy szerettem a párom mikor nissanja volt, mikor lett bmwje akkor se változott semmi. Elég felszínes lehet a csaj akinek ez fő szempont, lehet jó nő de miről beszélsz vele? Lehet szép a csaj de ha nem ajándékozod, költesz rá nem kellesz neki, mert xy azt mondta hogy megkapja. Sajnos több ismerősöm is akinek van magasabb kategóriás autója, folyamatosan szembetalálkoznak ilyenekkel. 17/l
2017. szept. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
90%

Nem, engem kifejezetten nem izgat fel, sőt taszít.

Egyrészt azért mert irritáló emberek vezetnek BMW-t, másrészt pedig tömegautó, amitől nekem hányingerem van.

Az utolsó prolinak is BMW-je van.


A Mazda és a Honda az amire felfigyelek, de izgatni egyik autómárka sem izgat.

2017. szept. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
34%
Nem a bmw marka. Az izgatja oket hogy a bmw elott csak olcso ribik voltak, a bmw utan meg mar gazdag valakik lettek. Cserebe elviselik ha a pasi idonkent megveri, megeroszakolja, megalazza oket, mert ugye a latszat szamit csak.
2017. szept. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
23%

A BMW nem egy rossz kocsi.

Nekünk mercedesünk van, úgy őszintén az egy sokkal jobb autó minden tekintetben.

Hogy ki vezeti letojom : D akinek bmwje van, az mindenkit ezzel akar lenyugozni és kB szerelmes a kocsijába.


A mercisek meg egyszerűen csak MERCISEK. Ha érted.

2017. szept. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
Amugy meg a bmw-s alja nepet a tobbi ember termeli ki. Ha nem csorgatna a nyalat mindenki az autojukra, meg ajulna el a gazdagsaguktol, akkor nem vennek meg.
2017. szept. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%

"A mercisek meg egyszerűen csak MERCISEK. Ha érted."

Teljesen ertheto. De mond mar el milyen beteg, fogyatekos azonositja magat a kocsija markajaval?

2017. szept. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
Egyébként nem izgulok fel attól, aki egy BMW vel hasít. A BMW egy lenyűgöző autó, hihetetlen teljesitmenyekre képes. Én mondjuk autosprt rajongó vagyok, másképp ertekelek egy kocsit.
2017. szept. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
20%
Mindenki az autójával azonosítható! A Suzukis meg a toyotas sofőröket vágod ? Ezek két külön faj ember :D
2017. szept. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!