Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, Hölgyek! Milyen férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Hölgyek! Milyen férfi illat a kedvencetek? Ha randiznátok egy férfival, akkor milyen illatot szeretnétek érezni rajta? (márka / termék? )

Figyelt kérdés
2012. dec. 9. 16:39
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Erre én is kíváncsi vagyok !

19/F

2012. dec. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
armani code:)
2012. dec. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Hát igen, a nőknek drága az ízlésük (és az orruk) :)

De mindent a cél érdekében :)

2012. dec. 9. 16:46
 4/21 anonim ***** válasza:
Nekem mondjuk izzadság szagom van , az megfelel?
2012. dec. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Izzadtság* de nem olyan méreg gáz csak egy enyhe testszag:)
2012. dec. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Nőkhöz intéztem a kérdést :)
2012. dec. 9. 16:53
 7/21 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva nekem teljesen mindegy. Nem értek a férfi illatokhoz, csak az a lényeg, hogy az adott pasin jó legyen! Ha a pasi egyébként nem vonz, tőlem lehet akármilyen illata...

Amúgy meg, hogy őszinte legyek, nekem a natúr FÉRFI illat jön meg legjobban, mindenféle extra nélkül! :)

2012. dec. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
A megfelelő illatot neked kell megtalálnod, írhatunk itt 100-félét, de nem biztos, hogy rajtad azok működnének. Menj el egy parfümériába, és próbálgass. Akár vidd el magaddal egy nő ismerősödet, ha nem bízol magadban.
2012. dec. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
old spice :)megkérdeztem miért tetted fel a kérdést? :)
2012. dec. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

A lehető legjobban szeretnék imponálni egy nőnek, akinek udvarolok :)

Szeretném, ha még kellemesebben érezné magát a társaságomban :)

2012. dec. 9. 17:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!