Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen gyakoriak az érzelmileg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyakoriak az érzelmileg talpraesett lányok?

Figyelt kérdés

Sajnos az a tapasztalatom, hogy a lányok nagyon kis esetlenek érzelmileg. A párkapcsolataim is abból álltak, hogy én oldottam meg kettőnk problémáit. E mellett mindenhol önbizalomhiányos, vagy vmilyen komplexusos lányt látok. Először azt hittem, hogy ez vele járója, hogy ha az ember barátnőt keres, de bennem él egy naiv remény, hogy azért vannak kivételek.

A ti köreitekben mennyire gyakori, vagy találkoztatok már egyáltalán olyan lánnyal, aki összeszedettebb érzelmileg? Vagy csak a legendákban létezik?

Lányok véleménye is érdekel önmaga személyiségéről.



2017. szept. 29. 10:24
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
35%
Nagyon ritkak, a tobbseg smink nelkul ki se mer menni az utcara, hazugsag az egesz eletuk, nulla onbizalom, nulla teljesitmeny. Meg szerencse hogy legalabb jol neznek ki, dekoracioknak jok.
2017. szept. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
90%
Sajnos amelyik lánynak volt is fiatalkorában önbizalma, azt nagyon hamar lerombolta, hogy mindenhok azt látja- újságok, insta, még ez az oldal is- hogy mennyi elvárása van a férfiaknak a külsőségekben- aki pl picit husisabb, az már legtöbbször biztosan keresztülment azon, hogy férfiak beszóltak neki (én is).
2017. szept. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
86%

Lányokról, vagy nőkről beszélünk? Mert szerintem nem mindegy.


Annyi elvárás van felénk... nagyon nehéz összeszedni magunkat. Mindenki azt nyomja, hogy a nagy kerek mell, nagy kerek popsi, lapos has, vékony comb a szép. Ha nem sminkelsz, igénytelen vagy stb. Legyél tökéletes, főzz jól, csillogjon a lakás, legyél szexistennő, végtelenül megértő, ne ellenkezz.


20 éves vagyok. Azt mondom, mostanra sikerül megszeretnem a testem (a kis cicim, a nagy orrom... az összképet), kezdem megismerni önmagam, az értékeimet, a hiányosságaimon dolgozni anélkül, hogy sz.rul érezném magam mert béna vagyok.

Szépnek és erősnek érzem magam. Elsősorban ezt az elfogadást mindenkinek magában kell elindítania, de a párom sokat segített, az tény. Beletelik egy időbe, míg megtanuljuk szeretni önmagunk.


De még így is egy érzelmi hullámvasút az élet ezekkel a fránya női hormonokkal. Néha egyik percben sírok, másikban nevetek, de fél perccel később már megint sírok valami miatt. Ez ilyen:)

2017. szept. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
22%

"Annyi elvárás van felénk... nagyon nehéz összeszedni magunkat. Mindenki azt nyomja, hogy a nagy kerek mell, nagy kerek popsi, lapos has, vékony comb a szép. Ha nem sminkelsz, igénytelen vagy stb. Legyél tökéletes, főzz jól, csillogjon a lakás, legyél szexistennő, végtelenül megértő, ne ellenkezz. "


Ki mindenki nyomja ezt?

A ferfiak nem, hiszen a ferfiak jellemzoen letoljak, ha van egy kis felesleg vagy nem ugy nezel ki, mint egy cimlanylap az X-edik photoshop utan.


Akkor megis honnan joonek ezek az "elvarasok"?

Ezek nagy reszet magatoknak generaljatok, aztan meg megy a stressz es a szorongas, hogy jaj, nem tudtok megfelelni a sajat magatok altal krealt "elvarasoknak".


Es ez pont olyan dolog, ami az erzelmi talpraesettseg / erettseg kategoriaba tartozik, hogy ilyet csinal-e az ember,

2017. szept. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
95%
4-es:ha te nem ismersz ilyen pasikat,mint amit a 3as leírt,tedd össze a két kezed,mert nagyon sok ilyen gyökér van.Ami a nagyobbik baj,hogy az ilyen csávók többsége nem,hogy nem éppen fiatalkori Alain Delon-alteregók,az alaphigiéniának is híján vannak.
2017. szept. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
81%

4.: de, pedig a férfiak mondják. Bennem konkrétan akkora félelem van aziránt, hogy kinevetnek, beszólnak, mert történt már ilyen velem, hogy ha lehet, kerülöm, hogy férfival kelljen beszélnem.

22/L

2017. szept. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
43%
Sajnos én eddig pont ilyen irányító, akarnok lányokkal jártam. Eleinte kis szendének mutatták magukat, aztán kibújt a szög a zsákból. Egy-két kivétellel sajna ilyenek voltak.
2017. szept. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
95%

Én elég hosszú önismeret és önfejlesztés után mondhatom, hogy nagyon jól kezelem az érzéseimet, tisztában vagyok előnyös és hátrányos tulajdonságaimmal, de ettől függetlenül határozott és talpraesett nő vagyok, normális mértékű önbizalommal.


És esküszöm neked, a döntő többségnek ez sokkal jobban taszító, mint az elesett bárányka szerep. Jó sokáig tartott, míg találtam egy olyan férfit, aki mindezeket értékelte, és nem a saját elb.szott lelkivilágát próbálta egy nála gyengébb lelkű valaki mellett fényezni. Merthogy az éretlen pasik viszont jellemzően ezt csinálják szerintem. Kereslet-kinalat itt is működik...


26N

2017. szept. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
94%

8.: így van, sok férfi akkor érzi magát férfinek, ha a párja buta, magától képtelen boldogulni, mert ekkor érzi csak, hogy őrá szükség van és attól lesz férfi, hogy le tudja a másikat nyomni bármiben. Sokan nem kedvelik az okos nőket.

23/N

2017. szept. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
64%

"4-es:ha te nem ismersz ilyen pasikat,mint amit a 3as leírt,tedd össze a két kezed,mert nagyon sok ilyen gyökér van.Ami a nagyobbik baj,hogy az ilyen csávók többsége nem,hogy nem éppen fiatalkori Alain Delon-alteregók,az alaphigiéniának is híján vannak."


1.) És ha ezek amúgy is ennyire gáz arcok meg gyökerek, akkor miért is múlik az önértékelésetek azon, hogy mit mondanak?

Biztos hogy ezzel szerettél volna az átlag lányok érzelmi érettsége mellett érvelni?


2.) a nők sokkal kritikusabbak magukkal és egymással, mint a férfiak - kinézetet tekintve mindenképp. A legtöbb pasi jellemzően észre se veszi azokat a "szépséghibákat", amiken a nők annyit paráznak. Vagy pont lesza..ja.

És ez az, amit a legtöbb nő max akkor kezd el megtanulni / lassan elfogadni, amikor összejön egy férfival, és elég időrefélre tudja tenni a szorongásait ahhoz, hogy elkezdje elhinni, h a párja úgy szereti, ahogy van.


Egyszerű felmérés: hány olyan nő van, aki úgy érzi, hogy az előző mondat rá is tökre igaz?

És hány olyan, akinek nem voltak még (akár amúgy jól működő) párkapcsolatban is olyan kételyei és önmarcangolásai, hogy jajj, elég jó vagyok-e a páromhoz?

És hányszor láttátok a párotokon, hogy ugyanezen gyötrődik?

2017. szept. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!