Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak miért szívatjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak miért szívatjátok magatokat az internetes ismerkedéssel ha nem megy a társkeresés nem lenne egyszerűbb felhagyni vele?

Figyelt kérdés
Őzön férfi szenved a társkeresőkön. Teljesen érthető hogy nincs sikerük hiszen napi 100 levél megy a nőknek jobbnál jobb pasiktól. Nem lenne egyszerűbb élőben ismerkedni ha meg ott sem megy akkor fel kéne hagyni az egésszel. Én is szeretnék asztronauta lenni de tudom hogy lehet így nem szenvedek vele és felhagyok az egésszel
2017. szept. 29. 14:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ezt hívják túlélési ösztönnek, gondolom
2017. szept. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Neked megy a társkeresés?Gondolom nem.
2017. szept. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem nem kell felhagyni vele. Kitartóak, még ha kicsi is az esély rá. Szar hely lenne ez a világ, ha mindenki abbahagyta volna az első pár kudarc után a próbálkozás az élet bármely területén.
2017. szept. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
71%

Én csak zárójelben megjegyezném, hogy neten ismertem meg az akkor még szűz, 25 éves barátomat, akivel azóta is együtt vagyunk (csak már nem zűz ;) ). Ennyit arról, hogy fölösleges próbálkozni.

23/N

2017. szept. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Azért az asztronauta meg mondjuk egy barátnő nem hiszem, hogy egy szinten lenne ebből a szempontból. :)
2017. szept. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ma is megjött a szokásos napi hergelő kérdés. :D
2017. szept. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Amúgy én is inkább a jó öreg kocsmás ismerkedést preferálom. :'D
2017. szept. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem kerül sokba a netre is belógatni a kukacot :D Egy eséllyel több .Élőben úgy se nagyon lehet már igazán ismerkedni mert annyira elutasítóak a nők.
2017. szept. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Engem élőben ritkán utasítanak el, de tarskereson vissza se írnak lol
2017. szept. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Pont úgy vagyok vele ahogy a 8. írja.

Nem szabad hogy az legyen az elsődleges ismerkedési "forrás", nem szabad így ráfeszülni a dologra.

De egy esélyt mindenképpen megérdemel.

Miből tart írni egy őszinte bemutatkozást meg feltenni egy képet?

Meg megírni egy pár sort annak aki szimpatikus?

Aztán ha nem válaszol, vagy lepattint? Nem szabad mellre szívni.

Ott van emellett a való élet. Utca, bolt, munkahely, utazás, ezer hely és lehetőség ismerkedésre.

2017. szept. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!