Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elsősorban csajok! Egy alacson...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsősorban csajok! Egy alacsony pasi milyen nővel vonható párhuzamba? Elől deszka hátul léc? Esetleg dupla úszógumis kövér Brünhilda?

Figyelt kérdés

170 vagyok és 52 kg. Soha nem volt még barátnőm és elképesztő sz*r érzés, amikor - bárhol járok - mindenhol nagyobbak tőlem a férfiak, a nők pedig kvázi legalább velem egymagasak (akár enyhe magassarkúban). Emiatt úgy érzem, hogy soha nem lesz olyan nő az életemben, aki el tud fogadni és szerelmes lesz belém. Ebbe már beletörődtem. Ugyanakkor kíváncsi lennék rá, hogy nekem mi a női megfelelőm, amelytől a férfiak hasonló mértékben undorodnak, mint a nők az alacsony pasiktól?

A kérdésben szereplő két kategórián kb. erre gondolok: [link]

[link]

Szerintetek egy alacsony pasi hasonló vonzalmat ébreszt a nőkben, mint ezek a nők a férfiakban?

Aki küld nekem magáról egy képet (előtte elárulom a koromat és hogy hol élek, hogy ne legyen bátortalan), annak én is hajlandó vagyok küldeni (privátban) magamról annak érdekében, hogy véleményezzen. Nagyon jó lenne végre őszintén lezárni ezt az alacsony pasi témát, mert a mai napig olyan ellentmondásos véleményeket hallok ezzel kapcsolatban, hogy komolyan nem tudom eldönteni, hogy alacsony, de jóképű pasiként sikeres lennék vagy inkább ássam el magamat (a fenti probléma miatt sosem kezdeményeztem). Egy nem/kor kettőst is pls. Előre is köszi a válaszokat.



2017. szept. 28. 00:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs semmi baj a magassagoddal! Nalad sokkal alacsonyabb fiukat ismerek, akik boldog parkapcsolatban elnek. Rengeteg 155-160cm lany van akihez passzolnal is :) Nekem is problemam a magassagom, csak en 178 cm magas nő vagyok es ugy erzem minden ferfi kisebb nalam :') -.-" Szoval nem vagy semmivel se kevesebb a tobbi ferfitol!!!!!! Legyel magabiztos!! ( bocsi az ekezetek hianya miatt :( )
2017. szept. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
38%
Inkább a dagiknál van esélyed.
2017. szept. 28. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Egy Brünhilda pont jó lesz neked.
2017. szept. 28. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Hát mondjuk egy 170+os modell csajban ne reménykedj, de szerintem nincs baj a magasságoddal. Én 163 centi vagyok volt már 190 centis párom is meg 170 körüli párom is. Mindkettőnek vannak előnyei is meg hátrányai is, de szerintem ez még nem az a kategória ami miatt aggódnod kellene. Ha amúgy minden más rendben van veled biztos találsz majd valakit, csak ne görcsölj rá. Egyébként sem mindenki olyan felszínes hogy csak ez alapján ítél, sőt...szóval fel a fejjel :)

23/L

2017. szept. 28. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
58%

A magasságod elfogadható, a 170 cm-hez az 52 kg viszont nagyon kevés egy férfinek szerintem. Én 172 cm-rel 60 kg vagyok nőként, és még így is vékony vagyok, nincs rajtam felesleg. Szedhetnél magadra pár kilót, lehetőleg izmot. Máris jobbak lennének az esélyeid. Egy túlsúlyos lány sem szívesen kezd olyan férfival, aki meg extrém sovány is, mert még kövérebbnek érzi magát mellette. Ha izmosabb vagy, akkor egy veled egyforma magas vékony lánynak simán bejöhetsz.


Az én férjem is velem egyforma magas, és nálam 10 kg-mal nehezebb (nincs extrém kigyúrva, de izmosabb nálam, van egy kis hasa is, az sem zavar).

2017. szept. 28. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Te vagy az aki már kb' egy éve ilyen kérdésekkel jön ide? (alacsony pasi)


170cm-rel -NEM VAGY ALACSONY !


52kg kevés! -Párom 90kg kigyúrtnak' kinéző-nem kondi termes "szekrény" válakkal - súlyzó és fehérje!


Soha nem kellene magas pasi!

2017. szept. 28. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
A 170 picit van az átlag alatt, de nem alacsony. Kezdj barátkozni a gondllattal, hogy más baj van veled.
2017. szept. 28. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
A magasság még elmegy... de az 52 kg borzasztó kevés. A sovanyságod nagyobb gond.
2017. szept. 28. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább arra figyelj, hogy mennyire tudsz udvarolni, illetve mennyire vagy odaadó az ágyban (ahol nem számít a magasság), sokkal fontosabb ezek, főleg számodra és nem a környezetednek.
2017. szept. 28. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A 170 centi nem vészes. De az, hogy 50 kiló vagy...nagyon az! Emiatt nem vagy férfias! Szerintem a 2 véglet közül, az anorexiáknál van nagyobb esélyed...egy húsgombóc ugyan mit kezdene veled? Megenne reggelire? :D
2017. szept. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!