Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Internetes társkeresés: nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Internetes társkeresés: nem keresnek újra a jól sikerült első randi után. Miért?

Figyelt kérdés

Tapasztalataim:


1.) sokan azért vannak fenn, hogy valaki szórakoztassa őket. Ha van egy üres órájuk, ráakaszkodnak valakire "mély beszélgetés" címkével, mintha társkeresésről lenne szó. De nem, csak azt akarják, hogy a másik dolgozzon, reménykedjen a vonal végén. Ebből nyernek egósimogatást. Ebből az energiaelszívásból, rombolásból. Ők a mély levelezők, akik eltűnnek, ha eljön a találkozás ideje a fantasztikus harmónia után. Persze, hiszen húsz centivel alacsonyabb, tit évvel öregebb kivénhedt aberrált kujonok.


2.) Akik igazat mondanak, és nem bujkálnak, mert ha nem is Adoniszok, normálisak kívül-belül. Felcsillan a szemük, érdeklődnek, ha meglátnak. Ha egyből megfogják a kezem vagy megölelnek, abból biztos, hogy nem lesz semmi. Csak üres szexuális ajánlat, lehetőleg 2000 forint alatti összköltséggel fogyasztva.


3.) Akikkel jól elbeszélgetünk bármilyen témáról. Szerteágazóan, élénken alakul a beszélgetés. Nekem ez a legkellemesebb, mert megbecsülhetem. Ők meglepődnek, hogy hozzá tudok lőni műveltségi kérdésekhez. Talán egyszerűnek tűnök. Ők hangsúlyozzák a szimpátiát, sután mégsem keresnek.


4.) Általában az összes azt hiszi, hogy már az első randin dugni jöttem. Igazából azért jöttem, hogy megnézzem, nem Quasimodo-e. Utána romantikusan levelezni szeretnék, csak nem tökismeretlennel. De találkozhatunk is, járhatunk is, össze is házasodhatunk.


5.) Megadták a számukat, névjegykártyát adnak, húszszor elkérik az enyémet, aurán kizárólag az kertes újra, aki szerint jó ötlet újra és újra megkérdezni, hogy szeretem-e a rózsaszín óvszert, mert vett egy nagy dobozzal a diszkontban, és feljönne hozzám, diktáljam be a címemet a GPS-nek.


6.) Az idősebb, tehetős, magas pozícióban dolgozó, művelt férfiak könnyen lenyűgöznek. De nem jut el odáig, hogy elmondja, feleséget keres, barátnőt, keres, szeretőt keres, ringyót keres, megfelel-e így nekem, mert akkor start.


Egy szuper randi után nem keresnek másodszor.


2017. szept. 29. 13:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint mégsem sikerült olyan jól az első randi.
2017. szept. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi is a gondod?
2017. szept. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mi a párommal a csp.hu-n (google-be írd be és ott a második, ha valaki nem ismeri fel) ismerkedtünk meg és az első randin már csókolóztunk egymással. (És a negyedik randin feküdtünk le először.)


Ez már elég rossz hozzáállás, hogy az első randira csak azért mész, hogy megnézd "Kvázi"-e külsőre. Én csak olyannal megyek el első randira, akit külsőre vonzónak találok a képek alapján.


Az első randink ilyen volt: Találkoztunk és elmentünk 1 órát sétálni a folyópartra. Aztán meghívott egy kellemes, csendes, igényes beülős helyre, ahol egymás mellett ülve megittunk 2-2 pohár bort 3 óra alatt. A vége felé pedig csókolóztunk. Mondanom sem kell, hogy a randi 3-4 órája közben végig a beszélgetésről, egymás megismeréséről szólt.


Írtál igaz dolgokat is, de ahogy írsz ezekről, nagyon az látszik hogy keserű a szájízed már a tapasztalataid miatt. Ez nem jó.

Amúgy a csókon szerintem elég sok múlik. Rengetegen (mondjuk egy fentebb általam leírt típusú randi után) ha a másik elutasítja a csókot, akkor úgy is érzik felesleges a dolog, a másik egyáltalán nem is vonzódik hozzájuk.

2017. szept. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Talán mégsem sikerült annyira jól, vagy szimplán csak nem jöttél be nekik. Velem volt ilyen, hogy maga a randi jól sikerült, de már az elején azt éreztem, hogy ettől a csajtól én semmit nem akarok, mert nem működött a kémia, nem éreztem vonzalmat iránta. Ettől függetlenül, úgy voltam vele, hogy ha már ott vagyunk, akkor miért ne tölthetnénk el jól és így is lett, remekül elvoltunk, aztán elbúcsúztunk és nem kerestem többet, ő sem engem, szóval lehet, h hasonlóan vélekedett rólam, mint én róla.
2017. szept. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem uez allasinterjun. A valaszuk: talaltunk erre alkalmasabbat. Szamodra is elgondolkodtato lehet:-)
2017. szept. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el férfiként ez még nehezebb....
2017. szept. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem az lehet a gond, hogy sokkal jobban nézel ki képeken, mint élőben. Így negatív csalódás éri őket. Közben lehet, hogy alapból sem nézel ki rosszul, csak nem erre számítanak. Inkább nézz ki kicsit rosszabbul a képeken, mint élőben, akkor pozitívat csalódnak. Én kb ugyanúgy nézek ki képeken, mint élőben, nem akarok kicseszni senkivel, mindenkit arra készítek fel, ami a valóság :D Vékony, igényes lány vagyok, még soha nem volt olyan, hogy ne kerestek volna randi után. Szóval, itt veled lehet valami gond...amúgy én csak tinderen vagyok fent és ott tényleg sokan csak szexre mennek.

21L

2017. szept. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!