Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nincsen önbizalmam és nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincsen önbizalmam és nem merek nyitni a lányok felé. Hogyan győzhetném le ezt a félelmemet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A segítségeteket szeretném kérni.


19 éves fiú vagyok és a probléma ott kezdődik,hogy nem merek egyetlen egy lánnyal sem beszélgetni. Mindig az az érzés van bennem,hogy mit is akarok én tőle egy ilyen szerencsétlen mint én. Úgy állok hozzá az egészhez,hogy úgysem érdeklem meg persze úgyis elzavarna és inkább meg sem próbálok ismerkedni senkivel sem. Tisztában vagyok vele,hogy ha meg sem adom magamnak az esélyt akkor azzal veszítem a legtöbbet de sajnos ezen nem tudok változtatni. Bevallom őszintén egy kicsit félek is nőktől csak nem tudom,hogy miért. Soha sem beszélgettem lányokkal és ennek köszönhetően nincsen ezen a téren tapasztalatom és nem is tudom,hogy miről is lehet igazán beszélgetni a lányokkal. Sokan tanácsolták már hogy,legyek bátrabba de egyszerűen nem vagyok rá képes. Lehetséges,hogy az is közrejátszik abban,hogy nem merek ismerkedni senkivel sem,hogy nem tartom magamat helyes fiúnak még annak ellenére sem,hogy már többen is megdicsértek. Egyszerűen nem tudok pozitívabban hozzáállni és azt hinni,hogy esetleg érdeklek egyetlen egy lányt is hanem mindig csak azon jár az eszem,hogy úgysem érdeklem meg mit is akarhat egy ilyen szerencsétlen mint én és ezeket a gondolatok nem tudom kiverni a fejemből. Személyesen de még interneten keresztül sem meggy a beszélgetés,egyszerűen görcsös leszek ha egy lánnyal kell beszélgetnem és inkább elkerülöm őket messziről amire nem vagyok büszke egyáltalán.



2017. szept. 29. 16:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Önbizalmat csak úgy szerezhetsz, ha olyan helyzetekbe mész bele, amitől félsz. Ha félsz a lányoktól és kerülöd az nem épp a legjobb irány. Kezdj kicsiben. Szólíts le pl egy osztálytársad a lecke miatt vagy egy kis üzletben dolgozót, hogy ezt meg ezt hol találod.
2017. szept. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Próbálj fejlődni ezen a téren szerintem. Én nézegettem videókat ismerkedésről, és tanultam belőlük picit. Na nem a pua-s butaságokból, hanem pl. hogy ne legyél görcsös, érezd jól magad általában is, csak próbálj meg beszélgetni, figyeld a reakciókat, a testi reakciókat, stb. Múltkor olvastam, hogy a férfiak nagyon nagy része pl. nem mer odamenni valakihez... Tehát már ez egy nagyon jó pont a nőknél és nagy előrelépés, ha ezt megteszed. Én a többiekhez képest is gyávább vagyok, de ennek tudatában én is próbálok majd így tenni. Ők is ugyanolyan emberek, mint te.
2017. szept. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A félelmet egy módon győzheted le, ha szembemész vele...tudom nehéz. Különben ő " győz" és csak egyre erősebb lesz.
2017. szept. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ezek a gondjaim csak az a baj hogy 28 éves vok.Még mindig nem merek közeledni magyarul még elkezdeni se tudom a csajozást.Nagyon rossz érzés ha nem tudsz valamibe fejlődni tőbb éve.De lehet hogy neked sokerül.
2017. szept. 30. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszönöm szépen a válaszaitokat.


Azzal tisztában vagyok,hogy önbizalmat úgy szerezhetek ha tudatosan vágok bele olyan dolgokba amiktől félek de ha nem merek ismerkedni senkivel sem és tegyük fel nagy nehezen összeszedem minden bátorságomat és elkezdek a lányokkal beszélgetni és sorra mindegyik elzavarna akkor nem,hogy nőne az önbizalmam de még rosszabb lenne mint amilyen a jelen pillanatban. És ahogyan ismerem saját magamat a továbbiakban nem is próbálnám meg mert mindig ott lenne bennem,hogy mi van akkor ha megint pofára esem.


Talán lenne annyi bátorságom,hogy odamenjek ahhoz a lányhoz aki tetszik nekem bár ennek kicsi az esélye és sajnos utána megállna a tudomány mert meg sem tudnék szólalni. És inkább elmenekülnék az egésztől.

2017. szept. 30. 16:31
 6/6 anonim válasza:

Értelek. Én pont ilyen vagyok, csak lányban.:'D

16/L

2017. szept. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!