Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nulla az önbizalmam. Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nulla az önbizalmam. Hogyan tudnék ezen változtatni?

Figyelt kérdés

Edzés pipa, egy ideje elkezdtem, de mivel 50 kg-os pehelysulyról indulok, legalább fél-1 év, míg kicsit is látszani fog rajtam. Emberekkel könnyen létesítek kapcsolatot, mivel ez a munkám is, nökkel mégsem tudok érdemben kommunikálni, leblokkolok. Magamat átlag alattinak, selejtnek látom. Próbálok a munkába temetkezni, de vágyom egy kapcsolatra, mint minden érző ember. A testi önfejlesztésen kívül miket tudtok javasolni, nektek mi segített?


Természetesen nem csak ülni akarok és várni a sült galambot. Önfejlesztő könyveket olvasok, de nem érzem az átütő erőt. Tanulok főzni, később táncolni. Viszont mintha a hátam mögé dobálnám ezeket... Nem érzem, hogy ettől több és jobb lennék. Főleg a nők szemében.


2017. júl. 29. 21:31
 1/8 A kérdező kommentje:
"Lényeg" lemaradt: 26F
2017. júl. 29. 21:32
 2/8 anonim ***** válasza:

"Magamat átlag alattinak, selejtnek látom. "

Addig amíg nem tanulod meg szeretni önmagad, és nem úgy beszélni magadról, hogy selejt, addig nem is lesz párkapcsolatod.


Olvass Csernus Imre, Louise L. Hay, Szabó Péter, Bagdi Bella könyveket.

[link]


Nem érzed az átütő erőt? Biztos, hogy valójában meg szeretnél változni? Tiszta szívből? Vagy csak az elvárásoknak akarsz megfelelni?

2017. júl. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Pontosan az ők könyveit olvasom. Eljárok előadásokra is, mikor épp megtehetem, de nekem valahogy nem jön át.


Változni magamért szeretnék elsősorban, mivel utálom magam és érzem, hogy ez így nagyon gázos...

2017. júl. 29. 21:44
 4/8 anonim ***** válasza:

Gondolom nem olyan régen fogtál hozzá. Légy türelmes, olvass sokat. A titok című filmet is nézd meg.

Írd le papírra a céljaidat.


Minden sikerül, ha akarod teljes erődből és szívedből.

Sok sikert, erőt és kitartást kívánok! :)

2017. júl. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Nemtán' OSA-s vagy? Ritka itt a pozitív ember. :D

2017. júl. 29. 22:05
 6/8 anonim ***** válasza:

OSA..? Ezt még nem ismertem. Ez mit jelent?


Örülök, hogy végre valaki nem letámadni akar, vagy h..lyeségnek tartja azt, ha ajánlok valami ilyen pozitív, önfejlesztő dolgokat.


Igazad van, tényleg nagyon ritka a pozitív, változni akaró ember, mint te is.

2017. júl. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Fish1 ***** válasza:

Ha Csernust olvasol, akkor ő ezerszer hangsúlyozza, hogy önbizalmat sikerélményekkel lehet szerezni. :) Indulj kisebbekkel, aztán nehezítsd a dolgot.

Attól, hogy elolvasol sok könyvet vagy meghallgatsz sok előadást, változni még nem fogsz. Az elhangzottakat át kell ültetni a gyakorlatba is, enélkül semmit se ér az egész. Ezen kívül folyamatosan figyelni saját magadat, a reakcióidat, hogy legközelebb mit csinálnál másképpen, stb. Ez a lényege. Egy idő után megszokod és már magától megy majd.

2017. júl. 30. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Nulla az önbizalmam. Hogyan tudnék ezen változtatni?"


sehogy.

2017. júl. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!