Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol találhatok intelligens,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatok intelligens, visszafogott lányokat?

Figyelt kérdés

28 évesen nincs sok csajozási tapasztalatom, mivel nagyon sokáig túlsúlyos voltam, és ez hátráltatott az ismerkedésben. Tavaly nyáron életmódot váltottam, ennek köszönhetően új testre tettem szert, azóta pedig a sport és a tudatos táplálkozás a szerves részei az életemnek, és szerencsére a külsőmmel is kibékültem.


Viszont nem vagyok egy eljárkálós, kocsmázós típus, ahogy a tipikus bulihelyek is hidegen hagynak. Hol ismerkedhetek hasonló gondolkodású, sportszerető, csendes, szerény, csupaszív lányokkal?



2017. szept. 29. 22:28
1 2
 1/13 Gardis válasza:
55%
Részletektől függetlenül, őszintén mondom ilyet találni iszonyat nehéz. Illetve lehet h egy év múlva kiderül milyen profi színész, hogy hónapokig bírja a szerepét. Szóval ha ilyen lányt akarsz először is merd vállalni az esetleges csalódást másodszor talán társkereső oldalakon, bár ott nem próbálkoztam soha.
2017. szept. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%
A kisegítő iskolában találhatsz elég visszafogott gondolkozású lányokat.
2017. szept. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Otthon a tv vagy egy könyv mellett várják a szőke herceget aki egyszer csak egy eljegyzési gyűrűvel becsönget hozzájuk és boldogan élnek, amíg világ a világ.
2017. szept. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Mit sportolsz? A közös elfoglaltság jó kiinduló pont lehet, először talán közülük próbálnék megismerni valakit.
2017. szept. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
72%
Lefogytál, hirtelen már neked sem kellene olyan lány, aki ducibb :D
2017. szept. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Gyúrok, és ez van, nem az eseteim a duci lányok, de legalább nem próbálok becsapni senkit sem.
2017. szept. 29. 22:36
 7/13 anonim ***** válasza:
Hát biztosan akadnak itt-ott olyanok, akiknek az ívük csupasz. Amúgy meg ez az örök dilemma, hogy két otthonülő ember hogyan találhatna egymásra, ha kb. sehová sem mozdulnak ki, és fingjuk sincs a másik létezéséről.
2017. szept. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
71%
Én túlsúlyos lány vagyok, kiskoromtól szenvedek a súlyommal, pedig rendszeresen járok edzőterembe és igyekszem figyelni a kalóriákra és a makrokra. Emellett olvasott, kedves, hűséges, házias és érdeklődő vagyok. I guess hiába, ha a külsőm ilyen ;)
2017. szept. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Én is gyerekkorom óta szenvedtem a kilókkal, de sokáig hiába. Aztán tavaly nyáron felkarolt egy személyi edző, és az ő segítségével sikerült végre új külsőre szert tennem.

Biztos, hogy rendesen hajtod végre a gyakorlatokat? Esetleg biztos, hogy a megfelelő módon táplálkozol? Mert akkor az eredménynek nem kellene elmaradnia.

2017. szept. 29. 23:04
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
9.: sajnos nincs, aki támogasson, nekem nem tellik személyiedzőre. Igen, eljárok edzeni, viszem a kis csomagolt kajámat az egyetemre is, de egyszerűen annyira elkeserítő az egész. Én hiába törődök ezzel ennyit, látom, hogy ez a férfiak szemében semmit nem ér, amíg nincs meg hozzá a vékony feszes test. Ha meg egy lány vékony, összeehet mindent, még azt is mondják rá, hogy milyen jó, hogy nem csak salátán él, hanem lehet vele jókat enni.
2017. szept. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!