Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Netes ismi alatt ez milyen dolog?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Netes ismi alatt ez milyen dolog?

Figyelt kérdés
Ismerkedem egy fiúval Facebookon. 22 évesek vagyunk. Még nem találkoztunk személyesen. De amikor nem Facebookozok,akkor megkérdezi, hogy mit csináltam, míg nem voltam fent. Van úgy ha nem vagyok fent, felhív, hogy ő Facebookon vár, és várja hogy beszéljünk. Mindig dicsér milyen aranyos, kedves vagyok. Azt írja bár már hamarabb megismerkedtünk volna. De a volt barátnőit lejárja, hogy ők rosszat voltak, és csak kiakarták őt használni.
2017. szept. 30. 08:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezt tegnap is megkerdezted.

Hagyd a fenebe ezt a sracot.

2017. szept. 30. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Én nem láttam a tegnapi kiírásodat, de ennyi alapján, amit most olvasok semmi gond nincs itt.

Megismered, aztán kiderül, hogy valóban ő hazudott a volt exeiről, vagy pedig tényleg igaz.

Egyébként is, kár ilyennel foglalkozni, hogy mi volt a múlt exeivel. Elmondta, hogy rossz tapasztalatai voltak és kész. Gondolom nem szeretne ugyanabba a hibába beleesni.

2017. szept. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
22 évesen addig jutottál el hogy az az esemény ha nem vagy fenn a FB-on? (ja és ezt még számon is kérik tőled)
2017. szept. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%
Férfiként írom, hogy menekülj. Egy tapadós, pipogya nyálgép lehet. Nem fog hagyni levegőhöz jutni. Figyeld meg, hogy addig fog dúlni a love, amíg nem mondasz ellent egyszer neki.
2017. szept. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Menekülj, amíg mégjobban rád nem telepszik. Komolyan.


Tudom, hogy ez szívtelen, de egy felnőtt férfi fogja már fel agyilag, hogy nem ő a világ közepe és semmi köze ahhoz, hogy egy nő, akinek még csak udvarol, mit csinál, mikor épp nem vele foglalkozik...

2017. szept. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Megkérdezheted még párszor, de ha ennyire nem vagy biztos, inkább azt javaslom, hagyd... Nem kell ez neked.

2017. szept. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!