Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi az oka szerintetek (jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka szerintetek (jó lenne, ha komolyan válaszolnátok, mert nagyon magam alatt vagyok), hogy az elmúlt 2 évben kb.15 lánnyal ismerkedtem netes társkeresőkön és mind a 15 ször úgy 1-2 hónap után jött a lányok részéről ez a hagyjuk dolog?

Figyelt kérdés
Vagyis, hogy nem fog menni. Nem találták meg bennem azt, akit keresnek. Nem a kinézet a gond, mert itt is és ott is 4-5 képet láttunk mindig egymásról. De pár hét vagy hónap után jött ez a hagyjuk dolog, nem akarlak hülyíteni, meg ritkán írogattunk egymásnak, meg nem értesz a nőkhöz (neten keresztül?), túl kedves vagy stb. Annyira magam alatt vagyok, hogy ma szerintem végzek is mindennel. Mert már 30 vagyok és soha nem volt még senkim sem. Élőben nem mertem sosem, volt pár elutasításom. Azóta senkit sem szólítottam meg. Neten próbálkoztam, de 15 már túl nagy szám ahhoz, hogy észrevegyem, hogy baj van. Márpedig ha valaki ennyi idős, akkor kicsi az esélye, hogy meg tud változni, máshogy fog beszélni (nem a helyesírás, 2 diplomával nagyon is jól írok helyesen és választékosan), fel tudja kelteni az érdeklődésüket. Bárom is nagyon kevés van, nem sok értelme van már nekem élnem. Ezt pedig eléggé komolyan gondolom, mert nem 20 vagyok már, hogy ráérek keresgetni, hanem 29 és fél. Nem ugyanaz. Ha valakit érdekelnek az egyes beszélgetések, akkor azt e-mailben átküldhetem nekik, mert így itt nehéz ítélkezni, de ugye ezek hosszú beszélgetések, több ezer szóváltás. Nem tudom mit tévő legyek? Ne adjam még fel, sanyargassam még magamat? amit megemlítenék, egyszer-két volt minden egyes beszélgetésemben olyan említésem a lányok felé, hogy unalmas vagyok, nem járok el sehová, csak a munka és a munka napi 10 órában. De ugye mindig kérdezték, hogy mit csináltam ma és nem tudtam semmit mondani, mert 8 tól 5 ig dolgoztam, utána kondi, készülés a következő napra és vége is a napnak. Eleinte azt mondták, csak legyek őszinte, meg ez nem is unalmas. De később valahogy hiába voltam őszinte (igazmondó ember vagyok túlságosan is, de rosszat sosem mondok), de később ha ez az őszinteség azzal társult, hogy unalmas vagy, akkor valahogy egyre kevesebb szóváltás következett, egyre nehezebben írtak már vissza. Pedig írtam mindegyiknek szakadatlanul.
2014. jan. 25. 15:16
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
0%
Segiteni akkartam,de nincs kedvem elolvasni!Boccsi!De az elejebol annyit ertek ne chat-es csajokat keres hanem igaziakat!
2014. jan. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Kereshetnél valami hobbit. Nem abból áll az élet, hogy melózunk meg kondizunk meg gépezünk meg alszunk.. Ha akarsz tudsz időt szakítani másra is és mindjárt van miről beszélni.
2014. jan. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
MINDEGYIK lány ugyanolyan!! Én a századik lánynál jöttem, rá, mindegyik szóról szóra ugyanúgy koptatott le... Klónok ezek!
2014. jan. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Vidéken lakom, messze nagyvárostól. Kevés barát, hobbi szinte itt nincs is. A legközelebbi város is 20 km, este meg nem sok kedvem van bekocsikázni a mai benzinárak mellett.
2014. jan. 25. 15:25
 5/23 anonim ***** válasza:
1-2 hónap után mit vársz?1-2hét után találkát kell kérni.
2014. jan. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
90%

Haveri,baráti társaságról nem írtál... pedig kellene, hogy legyenek férfi barátaid, ismerőseid, akikkel néha eljársz ide-oda...Ki kellene mozdulnod hétvégén, amikor van szabadidőd... Kicsit lazulni, nézni a nőket bárokban,zenés helyeken...Ha ott elkapsz egy szempárat,aki 1-2másodpercnél tovább néz rád, akkor azonnal el kell indulni felé és meghívni egy italra,valahogy szóba elegyedni vele..


Jársz kondizni.Ott is vannak gondolom nők,személyi edzők,aerob oktatók stb,meg akik edzenek...Ha mást nem,legalább baráti kapcsolatot is kialakíthatnál ott...aztán rendezni összejöveteleket,együtt eljárni társaságban ide-oda...


Ne add fel ember :) Az élet szép,csak észre kell venni magadban is a jót,szépet,ne sanyargasd magad!

2014. jan. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

(nem ítélkezek, eléggé hasonló helyzetben vagyok)


de találkoztál ezekkel a csajokkal? én azért váltok velük több ezer üzit, mert nem is akarok velük találkozni de ha te komolyan gondolod akkor az első képcsere után szervezz egy találkozót és ne tovább levelezgessetek, próbáld meg meghívni valahova, csináljatok valamit közösen, mert írhatsz te nekik 10 ezer levelet se nem levelezőpartnert keresnek.

2014. jan. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

De ha ott is ilyeneket mondasz h unalmas vagy meg hasonlók, akkor jóhogy lekoptatnak, beszélgess arról ami téged érdekel, és ha majd arról úgy tudsz beszélgetni amiből lejön h jéé milyen jó h ezt a srácot ez is érdekli, és nem csak egy világunt figura, akkor majd nem fognak lerázni... Én már ráztam le olyat aki mondta magáról h ő unalmas...

21L

2014. jan. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok:


1-2 hónapot tényleg ne várj,1héten belül maximum találkozót kell kérni, mert ha elhúzzátok a netes beszélgetést, akkor ott már veszett fejsze van.


1-2 beszélgetés után telószámot elkérni és felhívni, hogy milyen a hangja!

2014. jan. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Ez könnyű: el kellett volna őket hívni randira!
2014. jan. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!