Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért utálják ilyen sokan a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utálják ilyen sokan a netes társkeresést? Miért ítélkeznek, miért gondolják, hogy ez szörnyű dolog?

Figyelt kérdés

Nézzük, én milyen vagyok: Fiatal 22 éves lány, átlagos külsővel (van akinek tetszik, van akinek nem), szeretek barátkozni, ismerkedni. Vannak hibáim, mint mindenkinek, de jó tulajdonságaim is, mint mindenkinek.


Nézzük, hol ismertem meg az eddigi párjaimat: Még tiniként egy házibuliban ismertem meg az első barátomat, amihez azért nagy szerencse kellett, hogy ott legyen valaki, akivel összekerülünk. Mert házibuliba nem hív meg akárkit az ember. Én a házigazda barátnőjének a barátnője voltam, a srác a házigazda haverja. A második osztálytársam volt. A harmadikat meg - HÚHA - az internetről. Nem társkeresőről, de az internetről.


Volt egy két éves szingliségem. Ez alatt az idő alatt nagyon sok helyen megfordultam. Gimi, egyetem, sok buli, nyaralás, diákmunka, egyéb programok. Egyik helyen sem találtam meg életem szerelmét :D Ezután jött, hogy interneten botlottam bele a fiúba. Tehát ez, hogy "menj ismerkedős helyekre" hülyeség, mert hiába vagy ott mindenhol, ha nincs ott az, akit neked szánt az ég, akkor így jártál. :D


Nézzük a mostani életemet: Már nem járok suliba, tehát ott nem fogok megismerni senkit. Dolgozom, de csak nők vannak a közvetlen környezetemben, és velem egyidős férfit még nem is láttam az irodaházban. Bulizni már nem járok, mert már nem vagyok oda a kocsmákért, alkoholért, ilyesmikért. Néha eljárok futni meg itthon tornázni, konditeremre meg egyéb sportokra nem adnék ki pénzt, ha már ingyen is tudok mozogni. :D A barátaimmal szoktam találkozni, de hát ha éppen fiú az a barát, akkor nyilván nem lesz nagy pasizás, de ha barátnővel, akkor se szoktak leszólítani random.


Na igen, és akkor mégis hol és hogyan ismerkedjek, ha mostanában nem járogatok el olyan helyekre, de régen se jött össze semmi, mivel NEM GARANCIA az eljárás? Azt hiszik egyes emberek, ha valaki eljár bulizni stb akkor tuti talál párt. Ezért marad nekem a Tinder meg egyéb internetes beszélgetős oldal, hátha összejön. Meg persze reménykedek abban is, hogy a villamoson velem szembe ül egy helyes és vicces srác aki bátran leszólít, de ennek mégis mennyi az esélye? :D 0,1%.


Tehát akkor kérdezem: aki a netet fújolja, az adna tanácsot, hogy én hol ismerkedjek, ha komoly kapcsolatot szeretnék? És esetleg ti megértettétek, hogy nincs mindenkinek más választása, akkor sem, ha nem ronda vagy visszahúzódó az illető?


2017. jún. 26. 16:40
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
78%
Ácsi! Te nő vagy, neked maximálisan ajánlható a netes társkeresés. Nektek van kitalálva, a férfiakat csak a pokolba taszítja, ők mondják, hogy ez szörnyű dolog. Persze, hogy az, mindenféle visszaigazolás nélkül milyen is lenne? :D
2017. jún. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
96%

"Te nő vagy, neked maximálisan ajánlható a netes társkeresés."


Szóval te se tapasztaltad még, hogy milyen "kulturált" és "udvarias" "úriemberek" vannak a társkeresőkön. Az egész férfi nemtől képesek elvenni az ember kedvét.

2017. jún. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
22%

Nőknek jó az internetes társkeresés, erős ego tuning, lehet nagyban válogatni, és néhány profilkép elég a sikerhez.

Akiknek szörnyű azok a férfiak, mert sokkal több a férfi a társkeresőkön, a nők erősen válogatnak, ráadásul a női profilok nagy része kamu, másik nagy része évek óta elhagyott, még egy nagy részük ego tuningoló, jelentős halmaz "hercegnő" akinek senki sem elég jó, és egy nagyon apró kisebbség a társkereső nő.

2017. jún. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
95%

Ja, egotuning a sok 60 éves parasztbácsi.


Nem tudom, más hogy van vele, én csak a kiszemeltemnek szeretek tetszeni, hogy más mit gondol rólam, az nem ér egy kalap szamócát sem.

2017. jún. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Én is interneten ismertem meg a páromat egy évvel ezelőtt. Nem látok benne semmi rosszat, viszont nagyon könnyű besokallni és felszínessé válni. Szerintem ezt kell elkerülni. Nem szabad csak kép és két mondat alapján előre ítélkezni, pedig ez pontosan arról szól!

Ha veszek egy drága terméket az interneten, előtte minden oldalról körbejárom, hogy jó lesz-e az nekem, másnak mi a véleménye a boltról és magáról a beszerezni kívánt dologról is. A társkereső nekem ugyanolyan, mint egy webshop. Ott van ezer férfi és a "termék leírás" alapján kell eldöntened, hogy tetszik, vagy nem tetszik. Nem tudsz utánaolvasni, nem tudsz véleményt kérni, csak bízol a szerencsédben. :)

Kicsit lutri... számtalanszor jártam úgy, hogy beleéltem magamat valamibe, aztán a találkozásnál kiderült, hogy ez egy nagy képzet felhő volt, ami azonnal szertefoszlott, amikor rájöttem, hogy abszolút nem vonz a másik.

2017. jún. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A legrosszabb ***** válasza:
57%
Mert baromság az egész, fantommal beszélgetsz, tök ismeretlenek vagytok egymásnak, nincs referencia, azaz közös ismerős, nincs közös életelőzmény, nincs közös élmény stb. Csak beszélgetsz valakivel, akiről azt sem tudod, kicsoda. Leírja magáról, hogy 22 éves fincsi pipihusi, közben egy 35 éves unatkozó, trollkodó, skizofrén faszi. Aztán az első randi sikertelensége, aztán a távolság leküzdése és a többi, és a többi. Felesleges akadályok, kellemetlenségek, amik egy haveri körből kiemelt nővel full elkerülhetők. Mellesleg interneten normálisabb nővel csak elvétve találkoztam. Többségük szélhámos, komolytalan, megkeseredett, férfigyűlölő, hárpia, tapló, sunyi, kétszínű, hazug, és ezek tetszőleges kombinációi. És mellesleg ha netán össze is jönne valami komolyabb, 100%, hogy a nő un rá az egészre, s jön össze egy Morrison's-ban eltöltött hétvége után egy atomkannal.
2017. jún. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
32%

Nőknek teljesen jó a társkereső. Én csináltam egyszer egy kamuprofilt, é s három teljesen jól összerakott levelet is kaptam, kedvesen érdeklődtek, írtak is magukról sokat. Aztán gyorsan töröltem, mert nem éreztem tisztességesnek, hogy másokat hülyítek, de amíg meg volt, tényleg szépeket írtak.


Aki azt mondja, hogy csak a bunkók írnak, ők valamit nagyon elrontanak,persze, mert ha csak a jóképű, izmos, macsó férfiakra várak, akkor valóban nem fognak sikerrel járni. És sok lányt látok, aki már évek óta fent van, akik pont erre várnak.

2017. jún. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
75%

"é s három teljesen jól összerakott levelet is kaptam, kedvesen érdeklődtek, írtak is magukról sokat"


Ha nem törölted volna magad, akkor rájöttél volna, hogy a kevés ilyenek jelentős részéről menetközben kiderül, hogy igzából egy tapló bunkók, csak kezdetben lelplezik. Van feleségük/barátnőjük. Beszűkült az érdeklődési körük, valami alja munkát végeznek alja pénzért. Igazából csak dugni akarnak, lehetőleg az első randin....

2017. jún. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Talán azért, mert csinos fiatal 22 éves lányként válogathatsz a jelentkezőkből, csak rajtad áll vagy bukik, hogy a megfelelőt találod e meg.


Férfiként (főleg mondjuk 30+) pedig egy folyamatos kudarcélmény, már az is csoda, ha valakivel eljutsz odáig, hogy egyáltalán 3-4 levelet váltotok, a többség olvasatlanul hagyja a leveled.

2017. jún. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

6.: Tudod, mit kell csinálni? :) Átmenni Facebook-ra. Ott ki lehet szűrni, hogy kamuprofil-e, a posztjai alapján, meg amiket kiír, meg hány ismerőse van és mennyi a közös bennük stb. Máris nem lesz kamu. :) És amúgy a Morrison's-ban is az megy, hogy meglátok egy fiút, eldöntöm, helyes-e számomra, ő ugyanezt teszi velem, aztán dumálunk, stb. Tinderen is ugyanez, csak chatelve. :D És miért lenne baromság a szerelem, a társkeresés? Nem mindenkinek van olyan barátja, akinek olyan haverjai vannak, akik közül az egyik pont ideális lenne nekem :D


Többieknek köszi! :)

2017. jún. 26. 17:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!