Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Másnak is feltűnt már, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is feltűnt már, hogy olyan kelletlenek a mai férfiak, ha párkeresésről van szó?

Figyelt kérdés

Nincs meg bennük az a tűz, vágy, hogy barátnőt akarnának, inkább azt érezni rajtuk, hogy "ha akar egy csaj valamit, majd idejön". Olyan passzívak, pedig nekik kéne a nőket elkápráztatni. Sőt, többször hallottam már olyat is, hogy a múltbéli kapcsolataikat is meg nem történtté akarták tenni:


"Ó, ha akkor nem rángatnak el abba az ominózus buliba, nem talákozom XY-nal, az életem sokkal jobban alakulhatott volna..."


Komolyan azt érzi az ember, hogy a férfiakat egy kapcsolat csak degradálja, lehúzza, depissé teszi. Ez látszik teljes mértékben a hozzáállásukon is. De ettől meg nem nedvesedik a nők bugyija...


Nektek is feltűnt ez? Manapság már tű a szénakazalban egy tüzes, tettrekész, vagány, bevállalós férfi, akitől egy nő elalél? Mégis mit lehet kezdeni egy kelletlen, küzdésképtelen pasival? Sajnálom, de nem tud egy ilyenért megdobbanni a szívem.



2017. szept. 30. 11:10
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
92%
Hát ez meg milyen troll kérdés? Inkább az szokott lenni a baj, hogy miért nyomulunk annyira?
2017. szept. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
77%
Van ilyen, de nem latom ezt az atlagnak. Szemelyesen meg sosem hallottam pl olyat sem, hogy ferfi az exerol sirt volna, hogy jobb lett volna ha egyutt se lettek volna. Nem tudom, altalaban akikkel eljutok az ismerkedos, flortolos szakaszig, azok altalaban jo arcok, magabiztosak, jokedvuek stb, nem ilyen gyaszhuszarok.
2017. szept. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
93%

Figyelj kérdező. Ha pasi lennék én se ugranék minden átlag nőre, és rohadtul nem akarnám őket úgy lenyűgözni mintha ők valami nemesi hercegnők lennének. Utálom amikor a nők azt mondják hogy nyűgözze le őket egy pasi. Te le tudod nyűgözni a pasikat a bomba kinézeteddel, intelligenciáddal, eszeddel, különleges személyiségeddel?????????????????? Persze gondolom igen lesz a válasz, hisz gyakorin minden nő egy született istennő.


Amíg te nem tudsz olyat nyújtani ami miatt téged olyan nagyon le kéne nyűgözni, addig ne várd el hogy a pasik a lábaid előtt heverjenek, szerenádozzanak, akármi....


Elhiheted mennyire elegük van már azokból a gyökér nőkből, akik elvárják hogy őket lenyűgözzék, és ők meg meg sem mozdulnak mondván a pasi teperjen a nő meg majd dönt. Hát pasiként tudod mikor csinálnék ilyet :D :D Maxx akkor ha az adott nő tényleg olyan külső-belső tulajdonságokkal bír hogy elvesztem az eszem.


23N, akinek rohadtul elege van a buta fajtádból. A pasiknak meg kitartást, hogy el tudják viselni az ilyen proli hercegnőket!

2017. szept. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy te ezt látod kérdező, de férfioldalról meg azt látni, hogy sok nő válogat, bizonytalan, játszmázik stb. Így meg persze, hogy nincs kedvük annyira kezdeményezni, ha azt látják hogy a nőknek nem jönnek be, mert jobb kellett volna nekik...
2017. szept. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom kérdező, de érted pedig az én szívem nem tud megdobbanni.


Egyébként nem tűnt fel...

2017. szept. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
90%
Hupasztmek, ez ám az értelem tetőfoka...
2017. szept. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Oszt akkó mivan? Egyéni szoc probléma!


Tudod másoknak arról szól a történet hogy kölcsönösen tesznek bele mindketten! Nem az hogy az egyik fél majd elkápráztatja, szórakoztatja a másikat!

2017. szept. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyelj, én a saját tapasztalataimat fogom leírni. 3 lány volt, akikért igazán odavoltam, az ő közelükben tüzes voltam, vagány, tettre kész, küzdöttem értük hosszú hónapokon át, és semmi eredményre nem jutottam, minél inkább beleadtam magam, annál jobban taszítottam őket.

Míg ezzel szemben 7 olyan lány volt, akik engem akartak, pedig értük nem tettem semmit, nem küzdöttem, totál hidegen hagytak, flegma voltam velük, mégis alig tudtam levakarni őket.

2017. szept. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
75%

Egyébként pedig este 7-kor várlak az előadásomra. Remélem, hogy el foglak kápráztatni.


Szép napot: A cirkuszi bohóc

2017. szept. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
86%

Én is tudok egy okot, hogy miért léptem egyet hátrébb ebben a csajozás témában és miért vagyok úgy vele, hogy majd valakivel valahol összefutok, ha összejövünk király, ha nem akkor meg megyünk tovább. Csak így spontán.

Sokáig küzdöttem egy lányért, figyelmesség, ajándékok, kedvesség, közös programok stb. stb. Átlag lány volt, nem egy királylány vagy cicababa. Fáradozásaim gyümölcse az lett, hogy egy szószátyár pöccsel jött össze aki közel sem küzdött érte ennyit, igaz arcra jobb pasi volt. Megdugta, átverte, hazudgált... szakítottak. Én ekkor határoztam el, hogy soha az életben mégegyszer nem ganézom ki a lelkemet egyetlen nőjért sem. Soha nem nyűgözök én le senkit, ha kellek neki akkor kelljek így, ha nem akkor megélek én egyedül is. Ennyit ezekről a nagy szerelmes mesebeli dolgokról és lenyűgözésről.

2017. szept. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!