Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen véleménynel vagytok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen véleménynel vagytok a netes párkeresésről?

Figyelt kérdés

Nem feltétlenül társkeresésről és társkereső oldalakra gondolok. Vegyük példának a gyakorit. Velem is előfordult már, hogy egy-egy szimpatikus válasz után vagy válaszomra elkezdtünk privátban beszélgetni és jobban megismerni egymást. Ilyenből már alakult ki pár barátságom és egy párkapcsolatom is.

Érdekes emberekkel lehet itt anonyon megismerkedni. :) Nem egy emberről kiderült mogy éppen olyan elcseszett mint én. ;) (Irónia!) :3


22/F


2015. máj. 18. 14:52
1 2
 1/17 anonim válasza:

Észrevételem szerint ennek csak a nagyvárosok lakói számára van értelme a távolság kiküszöbölése végett.

Mindenesetre Én is szívesen ismerkednék de csak a lakhelyemről illetve annak 20 kilométeres körzetén belülről,neten.


26f Hajdúszoboszló


Inkább lányokkal,hetero vagyok.

Ha esetleg valaki a közelben van s látja ezt,lenne kedve,írjon.

2015. máj. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Kurtz Bickle ***** válasza:
Itt is csak emberek vannak, pont, mint az utcán vagy bárokban. Szóval semmilyen természeti törvény nem gátolja, hogy valaki itt, vagy akár más oldalon találja meg a másik felét.
2015. máj. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

1es: Nos én sem nő nem vagyok, sem Hajduszoboszlói. Én Fejér megyei vagyok és férfi, de azért még köszönöm válaszod, bár egy kicsit átcsapott hirdetésbe...

2es: Hasznos válasz, megy a zöld kéz!

2015. máj. 18. 15:03
 4/17 anonim ***** válasza:
Én mellette vagyok. Itt ismerkedtem meg egy sráccal akivel napi szinten kapcsolatban vagyunk (ld. skype). Mindketten most érettségizünk,és ha lemennek a szóbeli vizsgàk utána találkozunk először a távolság miatt.
2015. máj. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Én azt gondolom, hogy hatalmas szerencse és egy rakat merészség kell hozzá. Nem azért, mert nehéz megszervezni neten egy randit, hanem mert tapasztalataim szerint ritka, hogy arc nélkül botlik két ember egymásba úgy, hogy ők lesznek a nagy ők egymás számára.

Én sokkal szívesebben ismerkedek szemtől szembe, hiszen így megkíméljük egymást néhány fölösleges körtől, ennek ellenére nem tartom hülyeségnek, csak szerencse kérdése.

2015. máj. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nekem olyan volt már h egy fórumon vagy online játékban ismerkedtem meg valakivel, de nem úgy h egy megjegyzése alapján beleestem. Ez ugye dob az esélyeken a gyakorihoz képest, mert ilyen helyeken mindenkinek kint van a neve, meg online játéknál a hangját is hallod. Én skype/ts mellett "nőttem fel", kb 16 éves koromtól nagyon sokat lógok rajta, sok embert ismertem meg online akikkel azóta találkoztam is (100-150+ ember, értelemszerűen ebben benne vannak a nagycsoportos klántalálkozók is), így kb be tudom lőni egy pár hónapos online (szóbeli!) beszélgetés után, h milyen az ember élőben. Meg ugye ott a webcam is. Ezt a fajta ismerkedést nem érzem alsóbbrendűnek ahhoz képest, minta személyesen ismerkedtünk volna meg alapból. Viszont a társkeresőzést nem szeretem, nagyon húspiac jellegű nekem a dolog.
2015. máj. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Én szerintem (tapasztalatból is beszélek) sokkal jobb, mint az "utcán" ismerkedni. Itt jobban "belelátsz" a másik fejébe, ami egy sikeres párkapcsolatnál fontosabb (hogy mi van a fejekben), mint hogy hogyan is néz ki az a fej. Tehát nem a külsőből szűröd le az első benyomást, hanem inkább a belsőből (attól tekintsünk most el, hogy vannak akik hazudnak, szerintem ugyanannyian vannak, akik pont az anonyminitásnak köszönhetően előbb vállalják fel az igazi godolataikat itt, mint a valóságban szemtől-szemben)
2015. máj. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

4es: Sok sikert az érettségihez és a talihoz. :)

5ös: Nagyon is beletrafáltál. :( Egy barátnőm volt innen gyakoriról. Arc és minden más külsőség nélkül kedveltem, szerettem meg. Ez sajnos az ő oldaláról vissza is csapott rám. :( De már szerettem annyira, hogy annak ellenére is hogy nem volt szimpatikus külsőre összejöttünk.

Egy ideig működött (1 évig), majd szakítottam vele. De jó barátok maradtunk. :) Csak külsőségek miatt nem akartam visszautasítani, mert szerettem, viszont szeretett. Adta megy esélyt magunknak. Sajnos kémia nem működött köztünk, vagyis csak nálam nem. Megpróbáltuk, nem sikerült.

Azóta ha szimpatikus lesz valaki így anonymon, kérek képet is. ;) Persze nem mindenkitől, csak akiről kezdem leérezni, hogy ő benne van valami! :)

2015. máj. 18. 15:17
 9/17 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon jó dolog :) Utcán/munkahelyen/suliban nem nagyon lehet ismerkedni, egyrészt meg folyton ugyanazok az emberek vesznek körül évek óta, másrészt az emberek félnek a megaláztatástól és a visszautasítástól. Ha itt nem válaszol valaki, hát istenem... ez van.

És itt sokkal több emberrel van esély beszélgetni. Persze szűrni tudni kell és itt nehezebb, de több is a lehetőség.

Csendes, szégyellős lányként mondom, netről már volt kapcsolatom, de élőben még sosem mertem elkezdeni ismerkedni.

2015. máj. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

6os: Hmmm. :) Ez egész jól hangzik és életképes. Mivel játszol?

7es: A tieddel maximálisan egyet értek. Ezt alkalmazom én is! Számomra a belső a fontos, a külső a másodlagos. De tapasztalatból mesélek az esem teljesen elhagyagolható. :( Kell a kémia is, hiába jó ember. Egy bizonyos fokig kell hogy tetszen a partner, különben nem életképes egy ilyen kapcsolat.

2015. máj. 18. 15:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!