Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek 50-60 év körüli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 50-60 év körüli nő hol ismerkedhetne normális férfiakkal? (társkereső kizárva)

Figyelt kérdés
2017. szept. 30. 16:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Itt a legtöbb válaszoló 18-35 kb, szóval erre nehezen fogsz itt választ kapni. A ti generációtok még némileg másképp funkcionált.


Amúgy pénz függvényében, utazások, hobbik, munka, régebbi ismerősök vagy azok társaságából valaki esetleg...

2017. szept. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért van kizárva a társkereső? Logikus lépés, főleg ebben a korban. Amúgy nem csak netes társkeresők vannak, hanem pl. olyan irodak is, ahol szerveznek programokat.
2017. szept. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A netes társkeresőre gondoltam, Anyukámról lenne szó egyébként. Mert az nem az ő világa, valahogy nagyon idegenkedik tőle.
2017. szept. 30. 17:06
 4/6 anonim ***** válasza:

Kisebb falukban is vannak rendezvények, klubok.Nagy városban pedig még több lehetőség. Nyugdíjas klubbot nem javaslom, varrót sem...utóbbiban csak nők vannak..

Vannak gyógyfürdők, ott is lehet.Utazáson,vagy akár egy boltban..Kérdés, elég nyitott-e egy kapcsolatra. Ha igen, találni fog, ha nem, tök mindegy, a kisugárzásából, testbeszédéből látszik, hogy nincs kész az új kapcsolatra..Nem is olyan könnyű! Egy hatvan éves 40 évest akar..hatvan évesnek jó esélye van egy 80 éves szenilist bevonzani. Azt meg minek is?? Nem kell keresni, a férfiak megérzik, menekülnek. Majd jön, ha jönni akar. Persze, már nem fehér lovon, de az is jó, ha nem járókerettel..

Megtehetem, hogy így állok hozzá, mivel én is 60 éves vagyok. Igaz, nem keresek párt, csak látom az ismerőseim körében, hogy működik. Illetve, nem nagyon működik. Azért fel a fejjel, hátha mégis.:)

2017. szept. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csak neten,anyukám is elmúlt 50 de napi 10 levelet kap,és nemcsak múmiáktól,sok köztük a 30-as,40-es férfi is :) (igaz,anyukám nagyon csinos,és ezek a férfiak sem házasodni akarnak)
2017. szept. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A fonóban.
2017. okt. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!