Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi ilyen kapcsolat létezik?

Figyelt kérdés

Ahol a párkapcsolatban egymás mellett fejlődik mindkét fél személyisége pozitív irányba, segítik egymást amiiben csak tudják, elfogadják egymást. Mély szereteten alapszik a kapcsolat, ami az évek folyamával egyre csak erősödik. Olyanok egymásnak mint a legjobb barátok, testvérek, szülők, szeretők.


Persze mindegyik félnek adódnak problémái az életben, de együtt megoldják a problémákat, és hiszti helyett együtt megbeszélik a problémákat.



2017. szept. 30. 20:38
 1/9 anonim ***** válasza:
63%

Most te konkrét statisztikai adatot vársz? Mert ilyen nincs.


Sok van és kész. Nincs rá pontos válasz, hogy mennyi!

2017. szept. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Gondolom létezik... a Holdon. :D


Amióta az emberek intelligencia szintje erősen egy három hete halott demagorgon szintje felé közeledik, itt változás nem lesz!


31/F

2017. szept. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sok ilyen kapcsolat van.

Bár ezeket nem fogod látni, mert akiknek ilyenben van részük, azok általában nem keresik a külvilág pozitív visszacsatolását. :)


22/N

2017. szept. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyenről (a saját házasságom) biztosan tudok. :)
2017. szept. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs , de nem lehet sok . Mondjuk én azt kívánom bárcsak mindenkinek ilyen kapcsolata lehetne!
2017. szept. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

sok ilyen kapcsolat van, csak ebben sok munka is van. nem teljesen magától alakul így két ember kapcsolata. egyrészt nem árt rátalálni a megfelelő partnerre hozzá, akivel megvan a kölcsönös érdeklődés, tolerancia, egyetértés, megértés és támogatás.

na meg áldozatvállalás. háttérbe szorítani a saját egód és igazad egy vitában, belátni, hogyha hibáztál, hogy a másiknak is lehet igaza, hogy nem mindig az a cél, hogy te nyerd meg a vitát. hogy néha a másik kedvére kell tenni. na meg hogy a problémákat meg tudjátok beszélni egymással, el merjétek mondani a másiknak, ha van valami és a másik is el merhesse mondani. egy kapcsolatban nagyon fontos a jó kommunikáció egymással.

2017. szept. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Sok ilyen kapcsolat van, csak ők nem mutogatják a kívülállóknak, mert nem keresnek visszaigazolást.


Volt barátnőm minden szart kitesz, így szerelmem, úgy szerelmem, aztán elég fos a kapcsolatuk, folyamat panaszkodik.


Mi közös képeket sem igazán osztunk meg, de minden bajunkat egymásnak mondjuk el, hogy segíthessünk megoldást találni.

2017. szept. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

En nem tudnek semmi rosszat mondani a mi kapcsolatunkrol, ket ev tavlataban olyan oriasi jellembeli fejlodeseket meg nem latok, bar az a helyzet, hogy a paromat mar anno is tokeletesnek lattam es azota sem valtozott. Egyszeruen a fontos dolgokban mar ket eve is hozta a maximumot. (Nyilvan nem tokeletes, de foleg csak aprosagok teren vannak olyan dolgai, amik annyira nem tetszenek.) En meg ugy erzem, hogy mostanaban kezdek kicsit komolyodni, nekem eleg egyszeru az eletem, soha nem vart tolem senki semmit el, vagy ha megis, az egvilagon semmi nem tortent, ha nem teljesitettem... :D (Gazdag, szereto szulok akik akkor is szeretnek, ha hulyesegeket csinalok.) Szoval mondjuk ugy, nem voltam a legerettebb no sosem, a parom mellett viszont szeretnek en is olyan no lenni, akire o is buszke tud lenni es masok is ugy gondoljak, hogy jol jart velem. Meg termeszetesen magam miatt is, mert mar kezdek annyira felnottkorba lepni, hogy ugy erezzem, el kell ernem valamit az eletben.

A kapcsolatunk pedig egyertelmuen jobb lett, regebben nyilvan foleg a lila kod meg eros erzesek tomboltak, most meg termeszetes, hogy egymassal vagyunk, de nem olyan lapos szurke ertelemben, hanem ilyen “ez igy van rendben” modon.

2017. szept. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem sok ilyen kapcsolat van, csak azok nincsenek előtérben, mert feltűnőbb az utcán meg a fészbukon vitatkozó párocska, meg nyilván a netre sem az írkál, aki boldog.


Én a saját környezetemben is tudok 3-4 ilyen kapcsolatról fiatalok között is.

2017. okt. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!