Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a legtöbb nőt/lányt zavarja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a legtöbb nőt/lányt zavarja, hogy egy férfi segédmunkás, azaz nem keres sokat (márpedig nekem is ez a tapasztalatom a nőkkel sajnos! ), akkor az azt jelenti, hogy őszinte, érzelmeken alapuló szerelem ma már nem létezik?

Figyelt kérdés
A nők egytől egyig érdekemberek manapság, azt nézik, ki mit ért el az életében, szerintük(is) úgy van, hogy akinek semmije nincsen, nem ért el semmit az életében, az annyit is ér? Mert kb ez jön le a hozzáállásukból! Valódi érzelmeken alapuló őszinte szerelem manapság már nem igazán létezik, max nagyon ritkán?

2017. jún. 1. 19:50
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
61%

Nem a kereslet v a munka típusa a gáz.

Hanem szerintem én, mint diplomás nő nem igazán egy értelmi szinten vagyok egy segédmunkással. Mert én végigtopogok előtte drága kosztümben, magassarkúban, sietve egy konferenciára, ő meg utánam fütyül és beszólogat:

Ez a nem mindegy. Nem vagyunk egy értelmi síkon, nem lenne meg a közös téma.

De ha meglenne, akkor áldásom adom magunkra


( még mielőtt jönnek a privik, férjem van)

23L

2017. jún. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
85%

"A nők egytől egyig érdekemberek manapság"


És benned mit kéne szeretni? Azt, hogy nőgyűlölő vagy?

2017. jún. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 Lazy Lover ***** válasza:
27%
nem tudom te hol dolgozol de 1 segéd napi bére 7-8 ezer / nap 10 15 ezer a szakmunka
2017. jún. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
81%
Nem kaptál elég választ a múltkori kérdésedre?! Ne provokáld már a tagokat...
2017. jún. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
78%

"de el vagy magadtól szállva"


Hölgyek, számítsatok Lazykétől ilyen kedves levelekre, mert fája foga ha esetlegesen diplomások vagytok, és le mertétek írnia véleményeteket.

Úgy, hogy amúgy azt mondtátok, hogy simán járnátok segédmunkással, ha olyan az értelmi szintje :D


Csak nem savanyú a szőlő röfike? :D

2017. jún. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
83%
Az, hogy segédmunkás azt jelenti, hogy lusta tenni azért, hogy jobb munkája legyen. Apukám is kézkezi munkás, elég sokat elért az életben. Én nem érzem magam egy szinten egy ilyen férfival, mert nekem számít a jövőm, az hogy valaki tanult legyen, fontos, hogy legyen családom és el tudjam tartani őket ne minimál szinten, mert nekem az nem elég. A barátom sem keres milliókat, pályakezdő, tehát olyan fizetést is kap, de nem törödik bele a sz.rba és tanul folyamatosan és tesz azért, hogy ne egy segédmunkás legyen csak (igaz 2 diplomája van és még 2 szakmája, segédmunkás már valószínűleg sosem lesz)
2017. jún. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
15%

"Őszinte, érzelmeken alapuló szerelem ma már nem létezik?"


Nincs is rá igény. Erre mondják, hogy "nyálas".(Ez is egy ilyen "újkori" kifejezés, régen nem használták.) Sajnos ide jutottunk, az emberek sikeresen száműznek mindent a világból, amire már nincs szükségük. Sok nagyon szép és emberi dolognak intünk búcsút, csak ez egyszer majd nehogy visszaüssön.

2017. jún. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
90%
Egy olyan nővel, aki hasonló körökben mozog, és hasonló intelligencia szinttel rendelkezik, biztos boldog lesz. Legalábbis erősen kétlem, hogy az összes segédmunkás szingli lenne.
2017. jún. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
17%
A diplomás féfiak meg segédmunkás lányokkal élnek, mert ők nem érdekemberek.
2017. jún. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
22%
Érdekes, én diplomás férfi vagyok, de simán járnék fodrász nővel is. Emberileg milyen, az számít. Hogy a nőknél mi, azt ők tudják, de tény, hogy sokuk gold digger, akinek nem inge, másra adja rá! ☺
2017. jún. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!