Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A lányok a társkeresőn kívül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok a társkeresőn kívül is ilyen válogatósak?

Figyelt kérdés
rendben, hogy társkeresőn 50 levélből 1-re sem jön válasz... de "odakint" is ilyen válogatósak?
2017. szept. 22. 11:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Még soha nem társkeresőztem de ha erre adnám a fejem ugyan azok lennének a "kritériumok" mint élőben. Annyi hogy élőben a metakommunikáció sokat javíthat vagy ronthat az esélyeken.
2017. szept. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
43%
A nők annyira válogatósak, amennyire csak lehetnek. Ebből a szempontból a társkereső oldalak, a masszív férfitöbblet miatt, ideális terep számukra.
2017. szept. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a 99% aki rámir ilyen kép nélküli "acél01" féle nicken fut, ráadásul nem is ott lakik ahol én, így kinyomom őket.
2017. szept. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
"Odakint" nincs miből válogatni, 2 lábon járó zombik vannak, akik a Tindert nyomogatják és még a buszon se lehet egy jó szemezést lemeccselni.
2017. szept. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%
#3 Hát ha Kekisztánbelit keresel, akkor nem lesz könnyű dolgod. :-D
2017. szept. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#4: Sajnos a lányokkal is ugyanez a helyzet, hiába próbáltam tömegközlekedésen, buszon, vonaton, várakozás közben stb. legalább szemezni velük, semmi, csak bambulnak, esetleg a telefonjukat buzerálják, zenét hallgatnak, így meg minek menjek oda bárkihez is. Csak akkor nem kell sírni, hogy "a kutyának sem kellek", meg "a férfiak nem kezdeményeznek", minek kezdeményezzünk, ha 10 lányból minimum 8 "megközelíthetetlen".
2017. szept. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem vannak elvárásaim, sokak szerint túl magasak is, de élőben nem okozott gondot. Ha neten nyaggatna egy csomó pasi, valószínű, hogy nekem is 50-ből 1-2 tetszene. Eddig csak élőben ismerkedtem és mindkét fél részéről egyértelmű volt a szimpátia meg a vonzalom.
2017. szept. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Diavolino44 ***** válasza:

Uristen a nok nem szemeznek. :D :D :D

Hangosan felrohogtem a villamoson. Ha odamesz hozza, akkor majd kiderul mi a helyzet addig, meg kb annyira biztos, a lany megkozelithetelensege, mint a hetvegi vilagvege.


Kerdezo: mas. Mert amig a tarskereson azert van fent, idealis esetben, hogy ismerkedjen addig "odakint" ezt varja el a legkevesbbe. Mivel jo ha 100bol egy ferfi megy oda, igy inkabb az a fura, ha odamesz egy lanyhoz, hogy megszeretned ismerni. Nem erti, hogy mi van, mar az elejen kell mondani, hogy nem akarsz eladni semmit. Ide jutottunk, sajnos.

Odakint elonye: plusszal indulsz ha oda mersz menni,

Olyan csajokkal beszelgethetsz, akik 100%, hogy nem irna vissza tarskereson, vagy sose szorult arra, hogy tarskereson ismerkedjen.


Hatranyai: de utana bizonyitanod kell, hogy ertelmes es intelligens vagy, mert ha megis szerzel valami kontaktok, nagyon konnyen nem lesz belole talalkozo. Eloben is bunkok a lanyok csak mig neten a nagy resze eloben kb 10-15%.


Ha az igenyekre gondolsz, akkor szerintem ez boven csökken, mert mint irtam, kevesen csinaljak.

Konkretan egyszer lattam egy ilyet. Leirom mert en jot rohogtem rajta.

Egy furdoben voltam. Kimentem egy kinti medencebe ahol 3-an voltak. Ket 17-18 eves csajszi, s egy 35 koruli ferfi. Amikor bementem a medencebe akkor ment oda a ferfi a ket lanyhoz. Uristen annyira nyilvan valo volt, hogy majd be van sz.rva. Ezzel meg nem is lett volna baj, csakhogy mint a tarskereson o is "villantani"akart valamit. Igy a lanyoktol kerdezte mit csinalak, s a lanyok miutan elmondtak udvariasan visszakerdeztek tole, nah akkor indult a show. Ugyanis a ferfi birosagon dolgozott mint biztonsagi or, s 10 percen keresztul lokte a hulyeseget, milyen esetekkel talakozott a munkaja soran. A lanyok csak bologattak, s miutan rajottek, ez sose fogja befejezni, igy udvariasan leleceltek.

Nah nem igy kell csinalni! ;)

2017. szept. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én társkeresőn válogatósabb vagyok, mint az életben.
2017. szept. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!