Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az előnytelen külsejű férfiakn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az előnytelen külsejű férfiaknál az a jellemző, hogy egész életükben egy nővel van kapcsolatuk?

Figyelt kérdés

Nyilván a külsejük miatt komoly akadályokba ütközik számukra az ismerkedés, ezért ha kínkeservvel, vérrel-verítékkel végre összeszednek egy kapcsolatot, ahhoz igyekeznek a végsőkig ragaszkodni. Sok ilyet látok a környezetemben: összejönnek, aztán telnek-múlnak az évek - még együtt vannak, megint eltelik pár év, még mindig együtt vannak, már összeházasodtak, gyerek is van, stb...már tizen-X éve vannak együtt... már huszon-X éve...


Persze jogos a felvetés, hogy ha az ember megtalálta a tökéletes társat, akkor miért kéne neki bárki más? De szerintetek ez jellemző lehet, hogy egy külső terén kihívásokkal küszködő férfi ha nagy nehezen összeszed egy nőt, akkor foggal-körömmel igyekszik megtartani és megbecsülni, mert egyszer sem biztos, hogy talál majd másikat?



2017. okt. 1. 17:11
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
A mai nok mellett senkinek nem kell aggodnia ez miatt.
2017. okt. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%

Az megvan, hogy ez nem csak a férfin múlik, ugye?

Amúgy nekem a legelőnytelenebb külsejű férfi ismerőseimnek is több kapcsolata volt. Néhány kivétellel hasonlóan előnytelen külsejű lányokkal.

2017. okt. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ex férjem nem volt éppen szerencsés a külsőt tekintve.Mégis megdugta a fél környéket házasság előtt, alatt és után is.Itt megcáfolódik a kérdésed.
2017. okt. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
62%

Gondolom akad kellő számban hasonlóan előnytelen tulajdonságokkal rendelkező nő akik között válogathat,hovatovább egyes fejletlenebb egyedeknél előfordulhat,hogy a külső nem minden és a kapcsolataikban nem csak nyomokban lelhető fel mélyebb érzelmi vonulat.

Arról nem is beszélve mennyire szubjektív megítélés kérdése az a bizonyos előnytelen külső.

De aki a leírásod szerint ragasszkodik akár egy kalap fosh kapcsolathoz is az egy marha.

2017. okt. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
47%

Én inkább ennek pont az ellenkezőjét látom, illetve volt ilyen párom. Nagyon nagy probléma náluk a féltékenység, ellenőrizgetés. Mert az esetek 99%-ában hatalmas önbizalomhiánnyal küzdenek. Tehát folyamatosan ott van a "mi van, ha talál jobbat nálam?" gondolat. Én mégegyszer ilyen emberrel nem jönnék össze, nekem az állandó féltékenykedés kizáró ok. Illetve az is, hogyha valaki ilyen mértékben papucs meg túl ragaszkodó. Igen is mondja ki a véleményét mondjuk egy vitában, ne papucskodjon csak hogy megtartson. Szerintem kevés nő tudja tolerálni az ilyet. Akik ilyen ember mellett hosszú távon megmaradnak, azok szerintem ugyan úgy önbizalomhiányosak. Nekik kell egy ember, aki állandóan őket ajnározza meg nem mer nekik ellent mondani stb.

De én mindig azt látom, hogy az ilyen külsejű pasik kapcsolatai nem tartanak sokáig. Mert itt nem a kinézet a fő probléma, hanem az ehhez társuló egyéb komplexusok.

2017. okt. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!