Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek, számotokra mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, számotokra mennyire kizáró ok, ha egy férfi "kapafogú"?

Figyelt kérdés
Akinek kicsit előreáll a felső fogsora, ezért a száját sem tudja rendesen összecsukni(kicsit "hörcsögös" a szájtartása). De szerencsétlen nem tehet erről. Lehet ettől még jóképű vagy helyes az az illető? Mennyire elfogadható ez a nőknek?

2017. okt. 1. 16:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet még ettől jóképű valak8. Láttam is már olyan srácot.
2017. okt. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet csak Te látod így... szóval nem nyilatkozom látatlanul.
2017. okt. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem vannak pasik, akiknek kifejezetten jól áll. De manapság már egy jó fogszabályzóval mindent meg lehet oldani. Nekem csírahiányom van, alapból 8-al kevesebb fogam van, mint kéne. Mégsem látszik már szinte egyáltalán. Pedig nekem csak éjszakai fogszabim volt. De amúgy sose jelentett gondot párkeresésnél. Max kiröhögtek mikor reggel megláttak fogszabiban úgy, hogy beszélni se tudtam benne. :)

Na mindegy szerintem nem akkora hátrány. Ha igényes, meg j a kisugárzása, személyisége akkor engem nem zavarna túlságosan.

2017. okt. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha elégedetlen vagy magaddal, lehet műteni.


Egyébként ha van normális csaj, akkor nem fog érdekelni.

2017. okt. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar, sőt egyedi tőle nagyon de persze látni kéne összességében. De csak mint ez,nem kizáró ok.
2017. okt. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem tetszett már ilyen srác
2017. okt. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szamomra ez kizarja a jokepuseget. Bocs az oszintesegert, de ez van.
2017. okt. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!