Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy csomó cikket olvastam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csomó cikket olvastam arról hogy a kopasz férfiak sikeresebbek szexibbek dominánsabbak, mégis itt azt látom hogy lányok nők jelentős részének nem jön be?

Figyelt kérdés
Miért van ez? Illetve ha ezek a "tudomány állásfoglalás alapján" készült cikkek igazak hogy hogy a valóságban nem lehet ezt észre venni? 24 éves férfi

2017. okt. 1. 19:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Talán mert nem igazak?
2017. okt. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

azért mert simán kamu.

a kopasz pasit általában vin diesel-el fénykorában,vagy the rock-al azonosítják.

vagyis szociálisan domináns izmos emberekkel.

de ha logikusan belegondolsz,most egy 60 kilós 30 éves átlagos kopasz pasi,hogyan érne fel hozzájuk vonzalmi értékben?

eleve nem véletlen lett az utóbbi időben sikerüzletág a hajpigmentáció.

2017. okt. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Kérlek linkeld be azokat a cikkeket! Kíváncsi vagyok rájuk.


Egyébként mi van, túl sok Bruce Willis és Jason Statham filmet néztél? :D

2017. okt. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
2017. okt. 1. 20:14
 5/13 anonim ***** válasza:

1. észrevételem: ezen az oldalon bem tudsz reprezentatív felmérést csinálni.


Több észrevételt az első észrevétel alapján nincs értelme tenni.

2017. okt. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Igen nem is húztam le egy sémát de szembetűnő hogy a valóság nem ezt mutatja
2017. okt. 1. 20:20
 7/13 anonim ***** válasza:

Én ennek ellenére sem leszek kopasz :D A genetikám miatt nekem még 80 évesen is bőven lesz hajam, nagypapám is most kezdte a kopaszodást túl a 80.szülinapján. Viszont cserébe 22 évesen már volt ősz hajszálam.


Amúgy (nem tudományos, csak saját nézet), a többség kopaszodik vagy kopasz lesz középkorúként. Aztán van a másik vonulat (ide tartozom én is) akiknek marad a sűrű haj idősebb korban is, de az már 30 éves korára erősen deresedik...


De én akkor sem lennék kopasz, ha ez lenne a szexideál, sőt akkor "még azért se", mert mindenki más olyan lenne rögtön. Most a szakállal vagyok így, sosem vágytam rá, de mióta mindenkinek van, azóta még ez is taszít.

2017. okt. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
#6 ha nem alakítottál ki sémát, akkor a valóságot nem tudod ütköztetni semmivel, tehát a kérdésed értelmetlen és felesleges.
2017. okt. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Pontosan az amit a 2.ír.. izmosak, szociálisan dominánsak,sikeresek,és ez persze hogy sokak szerint vonzó..de nem minden kopasz férfi ilyen, mondhatnám hogy semmi köze nincs ezeknek a jelzőknek ahhoz hogy kinek mennyi haja van..
2017. okt. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Na igen, nem mindegy hogy melyik fajta kopasz.

A környezetemben van Vin Diesel, annyi, hogy rendőr.

A nők imádják.

Meg van a görbehátú, szemüveges, kopaszodó.... Na hát az se fog soha nőt látni...

2017. okt. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!