Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy 15 éves lányt mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 15 éves lányt mennyire könnyű meghódítani egy 20 éves fiúnak? Ez még belefér? Mit szólnak az idősebb srácokhoz?

Figyelt kérdés
2017. okt. 1. 19:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Nagyon könnyű, mert hiszékeny, tapasztalatlan, örülni fog annak, hogy egy idősebb pasi udvarol neki.

De egy 20 éves mit akar egy 15 éves kislánytól?

2017. okt. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy 15 éves kislányt még én is leszbivé tudnék manipulálni.
2017. okt. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak bejön egy 15 éves. Nem vagyok pedo. Ha azt mondják 20 éves, elhiszem.
2017. okt. 1. 20:29
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nincs rá valami mód, hogy szűrjem ezeket az aberrált "hogy tudnék kislányt hódítani felnőtt fejjel" típusú kérdéseket itt, mert nem akarom minden egyes alkalommal, amikor ilyet látok elveszíteni az emberekbe (férfiakba) vetett hitem.


Kérdező meg tudod hódítani, hiszen még egy gyerek, és a szemében te egy isten vagy azért, mert elértél olyan dolgokat, amikre a kortársainak esélye sem lenne, szóval örülj a fejednek. 10 év múlva már csak egy rossz emlék leszel neki a múltjából...

2017. okt. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem fér bele. 17 már igen.
2017. okt. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!