Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Apakomplexus vagy még belefér?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apakomplexus vagy még belefér?

Figyelt kérdés
Egy hosszu kapcsolat vegeterte utan lefekudtem egy haverommal (mindketten ittunk) aki jova idosebb (+15ev) mint en. Az exemmel vesztettem el a szuzessegem, tehat a kivancsisag is kozrejatszott, valamint mar nem lebol kapott otlet volt az eset, kerulgettuk egymast regota. Csak testi kapcsolatrol van szo, egyertelmu, hogy tobb nem lesz belole, viszont nem bantam meg es nem zarkozom el folytatastol sem. Mi a velemenyetek errol? 18L

2015. okt. 8. 00:39
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
69%
Hogy a francba jön ide az apakomplexus?
2015. okt. 8. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:

En is így tettem volna a helyedben..:)

Ha akarjatok mindketten akkor folytassatok!!:)

18 evet betoltotted "felnott" ember vagy, baja senkinek nem lehet belole!!:)

2015. okt. 8. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
90%
Jobb volt vele a szex mint az ex barátoddal?
2015. okt. 8. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
86%
Egy idősebb férfi is lehet szexi,ez nem feltétlenül komplexus.
2015. okt. 8. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Nem volt jobb, de akar lehetett volna...a folytatas necces, mert neki van párja (bár ez engem jobban zavar, mint őt)
2015. okt. 8. 00:58
 6/27 anonim ***** válasza:
50%
retkes ribänc vagy :D
2015. okt. 8. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
21%

A +15 év még nem apakomplexus!

De ha valóban szeretnél megismerkedni, kölcsönös szimpátia esetén megtapasztalni egy idősebb pasi közelségét akkor mostantól egyel több a lehetőségeid száma!

A kérdésre válaszolva: Csak irigykedem!

2015. okt. 8. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
22%
Elég könnyed ember lehetsz. Pont ezért rúgnálak fel fél lábbal a Holdig. :)
2015. okt. 8. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Na varjal ez igy kicsit eros.nem en konyorogtem neki, h fekudjunk ossze, hanem o fuzgelt egy evig...az en kapcsolatomnak vege es o ivott legkevesebbet tokeletesen tisztaban volt vele mit csinal es mivel nem a pasik gyongye nem en vagyok neki az elso felrelepese. Szerintem van a szituacioban sokkal inkabb megkerdojelezheto motivum, mint a masik fel husege
2015. okt. 8. 01:05
 10/27 anonim ***** válasza:
79%
haljak meg soha nem akarok nő lenni! max addig amíg megtudom milyen a női orgazmus de max ennyi!
2015. okt. 8. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!