Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nonek szulettem, de ferfina...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nonek szulettem, de ferfinak erzem magamat, viszont nokent oltozom es nezek ki, akkor en mi vagyok?

Figyelt kérdés
Illetve akkor most nokkel vagy ferfiakkal kellene inkabb randiznom? A ferfiak randiznak ferfi lelekkel, de noi testbe szuletett es abban elo nokkel?

2017. okt. 2. 17:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
Ehh hol hallottal ilyet van puncid? Xx kromoszomad van? Nő vagy lehet a lelked akar egy kafferbivalyé is noi tested van oszt kész
2017. okt. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Amelyik nemhez vonzódsz, azzal kellene randiznod.Erőltetni lehet az ellenkezőjét, de nem érdemes, és hosszú távon nem is működik.
2017. okt. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
84%
Keress olyan fickot aki noi leleknek erzi magat akkor akkor kiegeszititek egymast
2017. okt. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez egyetlen dologtól függ: melyik nemhez vonzódsz? :)


22/N

2017. okt. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom eldonteni, mindketto vonz de haveri szinten inkabb a ferfiakkal jovok ki jol. De hogy fekudne le velem barki ugy, hogy igazabol ferfi vagyok? A melegeknel sem probalkozhatok, mert oket meg taszitana a noi testem.
2017. okt. 2. 17:25
 6/15 anonim ***** válasza:
Biszexekkel probalkozz
2017. okt. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
48%
Hagyjatok mar ezt a transznemu hulyeseget, nonek szulettel, no vagy, ha nem erzed ugy magad akkor meg menj pszichiaterhez.
2017. okt. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
12%
k.csög
2017. okt. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
58%

Ha Puncid van akkor Nő vagy!!!

De miben nyilvánul meg hogy férfinek érzed magad?

2017. okt. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Hogy nem lehet tudni, hogy melyik nemhez vonzódsz?
2017. okt. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!