Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A forever alone típusú lúzer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A forever alone típusú lúzer pasik csak azért vannak ilyen helyzetben mert férfinak születtek, tehát ha hirtelen nők lennének mindjárt találnának párt maguknak?

Figyelt kérdés
2017. szept. 21. 07:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Azért nézz körül, ugyanúgy vannak "forever alone" nők is.
2017. szept. 21. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
Próbáld ki! Műtesd át magad, majd vesd bele magad a párkeresésbe. Aztán írd meg, mire jutottál!
2017. szept. 21. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%
Persze, egyből ezren állnának sorba értük :'D ahogy azt Móricka elképzeli lol
2017. szept. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
55%
Ha párt nem is feltétlenül találnának, de jelentkező szerintem több akadna, mint egy férfi esetében. Én is próbálkoztam már nyafogós kislányoknál, akik állandóan csak panaszkodtak, hogy a kutya sem néz rájuk, és nyilván nem kötelező azonnal a karjaimba ugrania senkinek sem, de azt már legalább nem mondhatják el magukról, hogy senki sem érdeklődött irántuk. Ezzel szemben még az önbizalomtól duzzadó fickóknál is csak aránylag kevés nő kezdeményez, hát még azoknál, akik "szerencsétlenek".
2017. szept. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Lazy Lover ***** válasza:
19%
Igen ! A legocsmányabb csajnak is van pasija
2017. szept. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
50%
Párt nem. Dugópartnert valszeg.
2017. szept. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
57%
Tudtam, hogy a gyakoris törzsközönség le fog pontozni, mert itt csak azok a vélemények számítanak, amik az ő "igazságaikat" támasztják alá. Pedig én csak tényekből indultam ki. Tény, hogy a nők jelentős része eleve nem kezdeményez, és tény, hogy miközben a folyamatosan siránkozó csajoknál is legalább időnként vannak próbálkozók, ez fordított esetben már nem igaz. De hadd örüljenek a gyakorisok, ha már arra képtelenek, hogy ellenérveket szegezzenek szembe a mondókámmal, akkor legalább a lepontozgatásomtól élvezzenek el.
2017. szept. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
57%

Általában ez a "forever alone típusú lúzer pasi" jellemvonás simán kezelhető lenne, főleg, hogy aki ilyen azok általában semmivel nem rosszabbak, mint pár olyan tahó akikkel a nők járnak. A baj általában nem nagy dolog, talán csak fellépés, öltözködés, frizura és testalkat ami baj szokott lenni, illetve van egy réteg itt is akik menthetetlenek, de náluk nem a külső a fő baj, hanem a lelkivilág (lásd az itteni egyik válaszolót akit le is pontoztunk az egybites véleménye miatt).


De a kérdés maga baromság. Nem, mivel a gondolkodásmód nem változna meg. Ha nők lennének lenne "párjuk" olyan értelemben, hogy jó sok unatkozó közepes férfi lefektetné őket, sajnos az ő gondolatviláguk még a forever alone férfiakénál is rosszabb, tőlük hallok a konditerem öltözőjében ilyeneket, hogy "azér' megküldöm, mer' nem kell vele sokat vesződni és mindent megtesz nekem" (persze ennél ordenárébb stílusban). Szóval ne akard ezt.

2017. szept. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Krukutyán Levente ***** válasza:
38%
Mond valamit a négyes. Én úgy fogalmaznék, hogy a "lúzer" ember tulajdonságai negatívabbak férfiben, mint nőben. Egy zárkózott, bátortalan ember közelebb áll a nőies "törékenységhez", mint a férfias "határozottsághoz".
2017. szept. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
65%
#8: Ha rám céloztál, akkor bátran mondhatom, hogy nem egybites a véleményem, csak vannak, akik képtelenek másképp látni a dolgokat, képtelenek ellenérveket állítani a tényekkel szemben. Szóval akkor te tagadod, hogy a nők úgy nagy általánosságban nem kezdeményeznek, és tagadod, hogy több "forever alone" típusú lány iránt van legalább érdeklődő, mint ugyanilyen típusú srác iránt? Én csak tényeket írtam le, de tudom, hogy az itteni átlag közönség csakis azt hajlandó elfogadni, ami az ő mondókájához passzol.
2017. szept. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!