Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha most hirtelen kétszer annyi nő lenne mint férfi akkor ez segítene valamit a sikertelen pasikon?

Figyelt kérdés
2017. okt. 2. 19:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
73%
Nem, csak szeretik a "férfitöbbletre" fogni, ami egyébként kamu, mert több nő van az országban, mint férfi :D
2017. okt. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
75%
Miért kérdezitek ennyiszer ezt a férfitöbletes dolgog? Szerintem azért mindenkinek jutna valaki, most ne h már ezen múljon.
2017. okt. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
92%

Kizártnak tartom. Magamból kiindulva, én az vagyok, aki akar egy jó kapcsolatot egy olyan férfival, akit vonzónak tart kívül-belül. Nem *egy kapcsolatot*. Emiatt szó sem lehet róla, hogy leadjam az igényeimet (amik amúgy tök reálisak magamhoz mérten), mert továbbra is az a helyzet áll fenn, hogy nem jutottam előre semmit azzal kapcsolatban, amit szeretnék, nem kielégítő az egész. Ez olyan, mintha Cardiffba akarnék menni, de nincs rá lehetőségem. Engem nem érdekel, ha van jegy Londonba vagy Madridba, nekem nem a nyaralás kell, hanem Cardiff. És ha nincs Cardiff, nem bszok ki másra időt meg pénzt, hanem maradok itthon.


Nekünk -nőknek- nincs szükségünk kapcsolatra. És szerintem egy egészséges embernek sincs annyira, hogy kényszerből válasszon. Vannak elvárásaink, és ha kétszer annyian lennénk, akkor is az lenne a vége, hogy lenne x férfi szingliként, és 2x nő. Volt olyan, mikor nagyon egyedül éreztem magam, és nagyon (sokkal jobban, mint most, már-már betegesen) vágytam egy kapcsolatra. És volt jelentkező bőven. Egyszerűen nem érdekelt. Semmit sem jelent, ha egy olyan ember akar, akit én nem akarok, még a bókjaitól sem érzem magam jobban, mert számomra nem olyan, akinek adok a véleményére, magyarán akinek tetszeni akarok.

2017. okt. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
67%
Nincs ferfi toblet. El lehetne vegre ezt felejteni.
2017. okt. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
86%

#3 ne általánosíts, mert nem minden nő ilyen. Csak az értelmesebb, igényesebb réteg válogat ilyen mértékben(én is osztom, amit írtál:). Sok nő inkább összejön habira valakivel, csak legyen végre mellette valaki.

21N

2017. okt. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
72%

1.Nincs férfitöbblet, mint amit itt képzelnek

2.Ha kétszer ennyi nő lenne, ezeken a férfiakon az sem segítene, mert ilyen férfiakkal (és itt nem a külsőte, hanem a belsőre gondolok, amiket itt produkálnak fröcsögést, gyűlölködést stb.) akkor sem jönne össze senki, ha akkor egyedül lenne.

2017. okt. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A legrosszabb ***** válasza:
16%
Kétszer ennyi nő? Minek? Így is van elég eszelős idegbeteg csaj, minek kéne még ugyanennyi?
2017. okt. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
89%
Az itt férfitöbbleten hisztiző pasikon szerintem az se segítene ha rajtuk kívül csak nők lennének ezen a bolygón.. :)
2017. okt. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
29%

Akkor sokkal több nő utasítana el a szüzességem miatt, nagyon jó lenne.

Bár ki tudja, talán nagyobb esélyem lenne találni egy normális lányt, mert sajnos nem ők vannak többségben :)

2017. okt. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
72%
Nem, a nőknek akkor is lennének minimális igényeik, max több lenne a szingli. Viszont ne aggódj, nemsokára elterjednek majd a szexrobotok, amiknek nem fog számítani, hogy milyen vagy kívülről-belülről;)
2017. okt. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!